Regenerace i prevence.

Regenerační

 

Access Bars

12.12.2022

Délka 60 a 90 minut. Během masáže se dostáváte do stavu hlubokého uvolnění.

Délka 60 a 90 minut. Masáž Vám pomůže s odstraněním celulitidy, která postihuje téměř všechny ženy.

Délka 30 minut. Masáž baňkami je starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let, dodnes velice uznávaná a rozšířená.

Délka 45, 60 minut. Bolesti a problému v oblasti beder jsou jistě velmi nepříjemné. Ráda Vám od těchto nepříjemných pocitů pomohu.

Délka 30, 60 minut. Breussova masáž významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a přináší úlevu od bolesti zad. Funkce plotének se dá opakovanou masáží obnovit.

Délka 30 minut. Ošetření galvanickou žehličkou firmy Nuskin doplněné o manuální masáž obličeje a dekoltu.

Délka 30, 60 minut. Mnoho lidí dnes trpí bolestmi zad a šíje. Hloubková masáž Vás opět nastartuje. Náš moderní životní styl k tomu všemu jen přispívá....

Délka 30 minut. Indická masáž hlavy není pouze masáží hlavy. Procedura ošetřuje rovněž šíji, paže a obličej, a to vsedě či vleže přes lehké oblečení.

Délka 60 minut. Lifting - vyhlazovací masáž je nová manuální metoda vyhlazování obličeje. Zpomaluje přirozený proces stárnutí a dosahuje se tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Délka 60 a 90 minut. Manuální lymfatická masáž je klinicky testovanou metodou a její hlavní funkcí je odvod nadměrné mezibuněčné tekutiny.

Délka 30 minut. Pomocí této metody můžeme ovlivnit body na plosce nohy, které pozitivně působí na celé tělo. Obrazy všech orgánů, žláz a ostatních části těla, včetně páteře, kloubů a svalů, se promítají právě na plosku nohy.

Délka 30, 60, 90 minut. Již po tisíciletí se med používá jako přírodní prostředek a to nejenom vnitřně, ale i ve formě masáží. Znali a využívali ji již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové i Římané. Medová masáž pomáhá proti stárnutí pleti, nádherně vyhlazuje pokožku.

Délka 30 minut. Pohodlně si lehněte na záda a zavřete oči. Při masáži zapomeňte na všední starosti. Celá masáž má blahodárný vliv na uvolnění stresu a napětí v partiích, kde jsou tyto negativní vlivy současného života nejdříve viditelné.

Délka 30, 45, 60, 90, 120 minut. Jsou velmi rozšířené a jsou určeny všem aktivním lidem i sportovcům. Nejčastější masáž na regeneraci zad a šíje. Lze masírovat celé tělo i jednotlivé partie. Celkově slouží k osvěžení a k rychlejšímu odstranění únavy.

Délka 60, 90 minut. Masáže pro těhotné představují prospěšnou a uklidňující terapii, zmírňující nepříjemné fyzické pocity, k nimž v těhotenství dochází. Minimalizují vnější známky napjaté kůže, zmírňují zachycování tekutin v těle, uvolňují stres a napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností.

Délka 75 minut. Tok Sen je starodávná technika rytmického poklepávání pomocí speciální dřevěné paličky a klínu. Jemné vibrace stimulují svalová vlákna, šlachy a orgány v těle, tím oživují proudění energie a vitalitu. Pravidelné zvuky paliček napomáhají lepšímu uvolnění a relaxaci.