Regenerace = prevence.

Regenerační

 

Access Bars

12.12.2022

Délka 60 a 90 minut. Během masáže se dostáváte do stavu hlubokého uvolnění.

Délka 60 a 90 minut. Masáž Vám pomůže s odstraněním celulitidy, která postihuje téměř všechny ženy.

Délka 30 minut. Masáž baňkami je starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let, dodnes velice uznávaná a rozšířená.

Délka 45, 60 minut. Bolesti a problému v oblasti beder jsou jistě velmi nepříjemné. Ráda Vám od těchto nepříjemných pocitů pomohu.

Délka 30, 60 minut. Breussova masáž významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a přináší úlevu od bolesti zad. Funkce plotének se dá opakovanou masáží obnovit.

Délka 30 minut. Ošetření galvanickou žehličkou firmy Nuskin doplněné o manuální masáž obličeje a dekoltu.

Délka 30 minut. Indická masáž hlavy není pouze masáží hlavy. Procedura ošetřuje rovněž šíji, paže a obličej, a to vsedě či vleže přes lehké oblečení.

Délka 30, 60 minut. Mnoho lidí dnes trpí bolestmi zad a šíje. Náš moderní životní styl k tomu všemu jen přispívá....

Délka 60 minut. Lifting - vyhlazovací masáž je nová manuální metoda vyhlazování obličeje. Zpomaluje přirozený proces stárnutí a dosahuje se tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Délka 30 a 60 minut. Manuální lymfatická masáž je klinicky testovanou metodou a její hlavní funkcí je odvod nadměrné mezibuněčné tekutiny.

Délka 30 minut. Pohodlně si lehněte na záda a zavřete oči. Při masáži zapomeňte na všední starosti. Celá masáž má blahodárný vliv na uvolnění stresu a napětí v partiích, kde jsou tyto negativní vlivy současného života nejdříve viditelné.

Délka 30 minut. Pomocí této metody můžeme ovlivnit body na plosce nohy, které pozitivně působí na celé tělo. Obrazy všech orgánů, žláz a ostatních části těla, včetně páteře, kloubů a svalů, se promítají právě na plosku nohy.

Délka 60, 90 minut. Skořicový zábal je velmi účinná a po skořici vonící procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě. Vhodná zejména pro ženy.

Délka 30, 60, 90 minut. Již po tisíciletí se med používá jako přírodní prostředek a to nejenom vnitřně, ale i ve formě masáží. Znali a využívali ji již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové i Římané. Medová masáž pomáhá proti stárnutí pleti, nádherně vyhlazuje pokožku.

Délka 30, 45, 60, 90, 120 minut. Jsou velmi rozšířené a jsou určeny všem aktivním lidem i sportovcům. Nejčastější masáž na regeneraci zad a šíje. Lze masírovat celé tělo i jednotlivé partie. Celkově slouží k osvěžení a k rychlejšímu odstranění únavy.

Délka 60, 90 minut. Masáže pro těhotné představují prospěšnou a uklidňující terapii, zmírňující nepříjemné fyzické pocity, k nimž v těhotenství dochází. Minimalizují vnější známky napjaté kůže, zmírňují zachycování tekutin v těle, uvolňují stres a napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností.

Délka 75 minut. Tok Sen je starodávná technika rytmického poklepávání pomocí speciální dřevěné paličky a klínu. Jemné vibrace stimulují svalová vlákna, šlachy a orgány v těle, tím oživují proudění energie a vitalitu. Pravidelné zvuky paliček napomáhají lepšímu uvolnění a relaxaci.

Délka 60 minut. Pro upevnění Vašeho zdraví a pohody Vám nabízíme druh masáže, která akceptuje základní principy čínské medicíny, tedy teorii Pět prvků, teorii vnitřních energetických drah (meridiánů) a teorii Yin-Yang.