Dárkové poukazy

Základní informace ke všem poukazům.

Objednávka DP pomocí objednávkového formuláře.
Výběr Dárkových poukazů najdete pod sekcí "Dárkové poukazy". Nebo odkazem přímo po kliknutí na vybraný druh:
- Každá příležitost
- Láska - Valentýn
- Svatební
- Těhotenské
- Za zkoušky

se Vám ukáží motivy DP, včetně Objednávky. Tuto vyplníte a po kliknutí na ODESLAT
(pod objednávkou modrá lišta) se objednávka automaticky odešle na náš mail. My, na Vámi uvedený email, odpovíme, že jsme objednávku obdrželi a doladíme případné dotazy, či nejasnosti. DP si následně můžete vyzvednout na recepci a současně zaplatit - pouze v hotovosti. Nebo Vám jej pošleme na dobírku přes Zásilkovnu na k Vám nejbližší výdejní místo nebo na Vámi zadanou privátní adresu. Pokud si přejete více DP (pro více lidí nebo odlišné motivy), je nutné vypsat vždy novou objednávku. Zásilkovnou pošleme v jedné obálce za součtovou cenu všechna DP. Zásilkovné hradí příjemce (84,-Kč na výdejní místo dobírkou, 164,-Kč na privátní adresu dobírkou).

Zakoupení DP přímo na recepci CRaZ-Perla. Bez vyplnění formuláře.
Dárkový poukaz s Vámi vyplníme a vytiskneme. Zaplatíte na místě a Dárkový poukaz si ihned odnášíte. Platba pouze v hotovosti.

Platnost poukazu je omezená (běžně 60 až 180 dní, dle ceny nebo počtu masáží uvedené/ných na poukaze, vždy dáváme reálný čas za který lze procedury vyčerpat). Datum počátku platnosti si můžete zvolit sami, například datum narozenin, svátku, významného výročí atd. Jinak datum nákupu. U vánočních DP je datum 24. 12.

Příklady textu, který můžete mít na Dárkovém poukazu.
Text bude napsán na PC:
Janičce 2 x masáž zad a šíje v délce 30 minut nebo
Petrovi masáže dle výběru v hodnotě 1.500,- Kč apod.

Částku za procedury najdete v ceníku.

Termín návštěvy v CRaZ-Perla si obdarovaný sjednává sám na telefonu nebo mailu uvedeném na poukaze.

Upozornění:
Platby Dárkových poukazů platební kartou ani poukázkami (Sodexo, Edenred) neumožňujeme z technických důvodů. Dárkové poukazy nelze čerpat na cvičení, tance, kurzy a nákup pijavic.