Dárkové poukazy

Základní informace ke všem poukazům.

Objednávka DP pomocí objednávkového formuláře.
Výběr Dárkových poukazů najdete pod sekcí "Dárkové poukazy". Nebo odkazem přímo po kliknutí na vybraný druh:
- Každá příležitost
- Láska - Valentýn
- Svatební
- Těhotenské
- Za zkoušky

se Vám ukáží motivy DP, včetně Objednávky. Tuto vyplníte a po kliknutí na ODESLAT
(pod objednávkou žlutá lišta) se objednávka automaticky odešle na náš mail. My, na Vámi uvedený email, odpovíme, že jsme objednávku obdrželi a doladíme případné dotazy, či nejasnosti. DP si následně můžete vyzvednout na recepci a současně zaplatit - pouze v hotovosti. Nebo Vám jej pošleme na dobírku přes Zásilkovnu na k Vám nejbližší výdejní místo nebo na Vámi zadanou privátní adresu. Pokud si přejete více DP (pro více lidí nebo odlišné motivy), je nutné vypsat vždy novou objednávku. Zásilkovnou pošleme v jedné obálce za součtovou cenu všechna DP. Zásilkovné hradí příjemce (84,-Kč na výdejní místo dobírkou, 164,-Kč na privátní adresu dobírkou).

Zakoupení DP přímo na recepci CRaZ-Perla. Bez vyplnění formuláře.
Dárkový poukaz s Vámi vyplníme a vytiskneme. Zaplatíte na místě a Dárkový poukaz si ihned odnášíte. Platba pouze v hotovosti.

Platnost poukazu je omezená (běžně 30 až 150 dní, dle ceny nebo počtu masáží uvedené/ných na poukaze, vždy dáváme reálný čas za který lze procedury vyčerpat). Datum počátku platnosti si můžete zvolit sami, může to být například datum narozenin, svátku, významného výročí atd. Jinak datum nákupu. U vánočních DP je datum 24. 12.

Příklady textu, který můžete mít na Dárkovém poukazu.
Text bude napsán na PC:
Janičce 2 x masáž zad a šíje v délce 30 minut nebo
Petrovi masáže dle výběru v hodnotě 1.500,- Kč apod.

Částku za procedury najdete v ceníku.

Termín návštěvy v CRaZ-Perla si obdarovaný sjednává sám na telefonu nebo mailu uvedeném na poukaze.

Upozornění:
Platby Dárkových poukazů platební kartou ani poukázkami (Sodexo, Edenred) neumožňujeme z technických důvodů. Dárkové poukazy nelze čerpat na cvičení, tance, kurzy a nákup pijavic.