Dárkové poukazy

Základní informace ke všem poukazům.

Objednávka DP pomocí objednávkového formuláře.
Výběr Dárkových poukazů najdete pod sekcí "Dárkové poukazy". Po kliknutí na vybraný druh (Každá příležitost, Láska - Valentýn, atd) se Vám ukáží motivy DP, včetně Objednávky. Tuto vyplníte a po kliknutí na ODESLAT (pod objednávkou žlutá lišta) se objednávka automaticky odešle na náš mail. My Vám na uvedený email odpovíme, že jsme objednávku obdrželi, doladíme případné dotazy, či nejasnosti. DP si následně můžete vyzvednout na recepci a současně zaplatit. Nebo Vám jej pošleme na dobírku poštou. Pokud si přejete více DP (pro více lidí nebo odlišné motivy), je nutné vypsat vždy novou objednávku. Poštou pošleme v jedné obálce za součtovou cenu DP. Poštovné hradí příjemce.

Zakoupení DP přímo na recepci CRaZ-Perla. Bez vyplnění formuláře.
Dárkový poukaz s Vámi vyplníme a vytiskneme. Zaplatíte na místě a Dárkový poukaz si ihned odnášíte. Platba pouze v hotovosti.

Platnost poukazu je omezená (běžně 30 až 150 dní, dle ceny nebo počtu masáží uvedené/ných na poukaze, vždy dáváme reálný čas za který lze procedury vyčerpat). Datum počátku platnosti si můžete zvolit sami, může to být například datum narozenin, svátku, významného výročí atd. Jinak datum nákupu.

Příklady textu, který můžete mít na Dárkovém poukazu.
Text bude napsán na PC:
Janičce 2 x masáž zad a šíje v délce 30 minut nebo
Petrovi masáže dle výběru v hodnotě 1.500,- Kč apod.

Částku za procedury najdete v ceníku.

Termín návštěvy v CRaZ-Perla si obdarovaný sjednává sám na telefonu nebo mailu uvedeném na poukaze.

Upozornění:
Platby Dárkových poukazů platební kartou ani poukázkami (Sodexo, Edenred) neumožňujeme z technických důvodů. Dárkové poukazy nelze čerpat na cvičení, tance, kurzy a nákup pijavic.