Dárkové poukazy

Základní informace ke všem příležitostem.

Objednávka DP pomocí objednávkového formuláře.
Výberte si Dárkový poukaz, který Vám nejlépe vyhovuje k dané příležitosti:

Ukáží se Vám motivy DP, včetně Objednávky. Tuto vyplníte a po kliknutí na ODESLAT (pod objednávkou modrá lišta) se automaticky odešle na náš mail. My, na Vámi uvedený email, odpovíme, že jsme objednávku obdrželi a doladíme případné dotazy, či nejasnosti. DP si následně můžete vyzvednout na recepci nebo Vám jej pošleme na dobírku přes Zásilkovnu. Pokud si přejete více DP (pro více lidí nebo odlišné motivy), je nutné vypsat vždy novou objednávku.

Zásilkovnou na dobírku
pošleme na k Vám nejbližší výdejní místo (preferujeme) nebo na zadanou privátní adresu (není-li v dosahu cca 5 km výdejní místo). Vše v jedné obálce za součtovou cenu všechna DP + Zásilkovné (102,-Kč na výdejní místo, 142,-Kč na privátní adresu).

Zakoupení DP přímo na recepci CRaZ-Perla. Bez vyplnění formuláře.
Dárkový poukaz s Vámi vyplníme a vytiskneme. Zaplatíte na místě a Dárkový poukaz si ihned odnášíte. Platba pouze v hotovosti.

Platnost poukazu je omezená. Běžně 60 až 180 dní, dle ceny nebo počtu masáží uvedené/ných na poukaze, vždy dáváme reálný čas, za který lze procedury vyčerpat. Datum počátku platnosti si můžete zvolit sami, například datum narozenin, svátku, významného výročí atd. Jinak datum nákupu. U vánočních DP je datum 24. 12.

Příklady textu, který můžete mít na Dárkovém poukazu.
Text bude napsán na PC:
Janičce 2 x masáž zad a šíje v délce 30 minut nebo
Petrovi masáže dle výběru v hodnotě 1.500,- Kč apod.

Ceny jsou odvozeny od délky procedury, viz ceník.

Termín návštěvy v CRaZ-Perla si obdarovaný sjednává sám na telefonu nebo mailu uvedeném na poukaze.

Upozornění:
Platby Dárkových poukazů platební kartou neumožňujeme z technických důvodů.