CRaZ Perla Vám nabízí


Masáže a terapie

Více než 50 druhů masáží a terapií pod jednou střechou. Vybereme pro Vás nejvhodnější kombinaci a pomůžeme s Vašimi problémy fyzického i psychického charakteru. Tým odborníků s letitými zkušenostmi.

Vysokovýkonový laser

Vlnová délka laserového paprsku efektivně posílá energii jen tam, kde je třeba. Laser slouží k ošetření především akutních, ale i chronických problémů. Lze kombinovat s rázovou vlnou. Neinvazivní ošetření.

Rázová vlna radiální

Jedná se o akustický jev, který přenáší velké množství pulzní energie do bolestivých míst. Ideální k ošetření a pro urychlení hojení působících chronickou i akutní bolest. Lze kombinovat s laserem. Neinvazivní ošetření.

Vysokoindukční magnet. stimulátor

Účinně řeší mnoho druhů fyzických problémů, aktivně stimuluje nervový systém, svalstvo, regeneruje tkáň a zlepšuje krevní oběh. Během ošetření dochází k tisícům kontrakcí svalů. Na klouby a svaly těla i pánevního dna. Neinvazivní ošetření.

Hirudologie, pijavice lékařská

Věřte přírodě, která umí zázraky. Pijavice lékařská obsahuje 150 bioaktivních látek. Správnou aplikací necháte látky vstříknout do krevního oběhu, poté se pijavička odnímá. Nesaje aktivně krev.

Kurz hirudologie, přihláška, info

Během víkendového kurzu se dozvíte mnoho důležitých informací, jak využít pijavici lékařskou k řešení mnoha problémů. Naučíte se pijavčky přiložit i odejmout na vlastní kůži. Obdržíte EU certifikované Osvědčení.

Výroba vložek do bot na míru dle otisku

Výroba 3D vložek Podiatech dle otisku chodidel na míru. Prodej anatomických 3D vložek Sidas pro nízkou, normální i vysokou klenbu. Vždy přinesete obuv do níž chcete dát novou vložku. Zhotovíme a na míru upravíme. 

Dárkové poukazy

Vyberte pro Vaše nejbližší, přátele, kamarády, spolupracovníky cílený dárkový poukaz k narozeninám, výročí, těhotným ženám, za zkoušky i jen tak z lásky. Vyrobíme na počkání nebo pošleme Zásilkovnou.

Výrobky pro Vás

Vyplněním jednoduchého formuláře v každé ze 2 sekcí objednáte zboží. Po odeslání obdržíme mail, napíšeme Vám, kdy a jakým způsobem můžete výrobky převzít. Osobně u nás nebo pomocí Zásilkovny.

Přístrojová pedikúra (suchá)

Základní ošetření nohou. Obroušení nehtů i chodidel frézami a brusnými kotoučky. Vmasírování profesionálních krémů. Ošetření nehtů antibakteriální tinkturou. Další spojené služby v popisu. Diabetikům proplácí pojišťovny.

Podologie, péče o Vaše nohy

Nejen preventivní péče o Vaše nohy a nehty. Řešení zarostlých nehtů, odlitky nehtů a nehtová rovnátka, nehtové náhrady, vysvětlení domácí péče, stěr pro mykologický rozbor. Doporučení k lékařům ortopedie, dermatologie, chirurgie.

Tradiční čínská medicína

Vystudovaný praktik čínské medicíny volí metody, které jsou jeho srdci blízké a se kterými má bohaté zkušenosti. Metody jsou vybírány podle aktuálních potřeb klienta a také jeho preferencí a po vzájemné dohodě.