CRaZ Perla Vám nabízí

Masáže a terapie

Více než 50 druhů masáží a terapií pod jednou střechou. Vybereme pro Vás nejvhodnější kombinaci a pomůžeme s Vašimi problémy fyzického i psychického charakteru. Tým odborníků s letitými zkušenostmi.

Vysokovýkonový laser

Vlnová délka laserového paprsku efektivně posílá energii jen tam, kde je třeba. Laser slouží k ošetření především akutních, ale i chronických problémů. Lze kombinovat s rázovou vlnou. Neinvazivní ošetření.

Rázová vlna radiální

Jedná se o akustický jev, který přenáší velké množství pulzní energie do bolestivých míst. Ideální k ošetření a pro urychlení hojení působících chronickou i akutní bolest. Lze kombinovat s laserem. Neinvazivní ošetření.

Vysokoindukční magnet. stimulátor

Účinně řeší mnoho druhů fyzických problémů, aktivně stimuluje nervový systém, svalstvo, regeneruje tkáň a zlepšuje krevní oběh. Během ošetření dochází k tisícům kontrakcí svalů. Na klouby a svaly těla i pánevního dna. Neinvazivní ošetření.

Hirudologie, pijavice lékařská

Věřte přírodě, která umí zázraky. Pijavice lékařská obsahuje 150 bioaktivních látek. Správnou aplikací necháte látky vstříknout do krevního oběhu, poté se pijavička odnímá. Nesaje aktivně krev.

Kurz hirudologie, přihláška, info

Během víkendového kurzu se dozvíte mnoho důležitých informací, jak využít pijavici lékařskou k řešení mnoha problémů. Naučíte se pijavčky přiložit i odejmout na vlastní kůži. Obdržíte EU certifikované Osvědčení.

Anatomické vložky 3D do bot Sidas

Pro nízkou, normální i vysokou klenbu. Přinesete obuv do níž chcete dát novou vložku. Provedeme analýzu plosek  na přístroji Feet Elevator, kde se zobrazí otisk plosek. Poté ji upravíme a vložíme místo původní vložky.

Dárkové poukazy

Vyberte pro Vaše nejbližší, přátele, kamarády, spolupracovníky cílený dárkový poukaz k narozeninám, výročí, těhotným ženám, za zkoušky i jen tak z lásky. Vyrobíme na počkání nebo pošleme Zásilkovnou.

Výrobky pro Vás

Vyplněním jednoduchého formuláře v každé ze 3 sekcí objednáte zboží. Po odeslání obdržíme mail, napíšeme Vám, kdy a jakým způsobem můžete výrobky převzít. Osobně u nás nebo pomocí Zásilkovny.