CRaZ Perla Vám nabízí

Masáže a terapie

Více než 50 druhů masáží a terapií pod jednou střechou. Vybereme pro Vás nejvhodnější kombinaci a pomůžeme s Vašimi problémy fyzického i psychického charakteru. Tým odborníků s letitými zkušenostmi.

Vysokovýkonový laser

Vlnová délka laserového paprsku efektivně posílá energii jen tam, kde je třeba. Laser slouží k ošetření především akutních, ale i chronických problémů. Ošetření se dá kombinovat s rázovou vlnou. Neinvazivní ošetření.

Radiální rázová vlna

Neinvazivní ošetření. Jedná se o akustický jev, který přenáší velké množství pulzní energie do bolestivých míst. Ideální k ošetření a pro urychlení hojení působících chronickou i akutní bolest.

Vysokoindukční magnet. stimulátor

Účinně řeší různé druhy fyzických problémů, aktivně stimuluje nervový systém, svalstvo, regeneruje tkáň a zlepšuje krevní oběh. Během ošetření dochází k tisícům kontrakcí svalů. Na svaly těla a pánevního dna.

Hirudologie, pijavice lékařská

Věřte přírodě, která umí zázraky. Pijavice lékařská obsahuje 150 bioaktivních látek. Správnou aplikací necháme látky vstříknout do krevního oběhu a poté se pijavička odnímá. Nesaje aktivně krev.

Kurz hirudologie

Během víkendového kurzu se dozvíte mnoho důležitých informací, jak využít pijavici lékařskou k řešení mnoha problémů. Naučíte se pijavčky přiložit i odejmout na vlastní kůži. Obdržíte certifikované Osvědčení.

Anatomické vložky 3D do bot Sidas

Pro nízkou, normální i vysokou klenbu. Přinesete obuv do níž chcete dát novou vložku. Provedeme analýzu plosek  na speciálním přístroji Feet Elevator, kde se zobrazí otisk plosek. Poté ji upravíme a vložíme místo původní vložky.

Dárkové poukazy

Vyberte pro Vaše nejbližší, přátele, kamarády, spolupracovníky cílený dárkový poukaz k narozeninám, výročí, těhotným ženám, za zkoušky i jen tak z lásky. Vyrobíme na počkání nebo pošleme Zásilkovnou.

Výrobky pro Vás

Vyplněním jednoduchého formuláře v každé ze 3 sekcí objednáte zboží. Po odeslání obdržíme mail, napíšeme Vám, kdy a jakým způsobem můžete výrobky převzít. Osobně u nás nebo pomocí Zásilkovny.