Anatomické 3D vložky Sidas do bot

Trpíte bolestí kolen nebo kyčlí? Bolí Vás často hlava či krční páteř?

Na vině mohou být ploché nebo lukovité (vysoký nárt) nohy!
Zdá se Vám to nesmyslné a nepochopitelné? Říkáte si, že to není možné? Omyl! Ploché / lukovité nohy mohou ovlivňovat i vzdálené části těla. Mohou být dokonce i příčinou křečí v lýtkách, ze kterých bývá nejčastěji obviňován nedostatek hořčíku v těle. Proto je dobré tzv. plochonoží / vysoký nárt nepodceňovat, může totiž zapříčinit celou řadu obtíž, např.: otoky kotníků, kladívkové prsty, halux, patní ostruhu, zkrácení a následný zánět Achilovy šlachy apod.

Nová služba pro Vás!!! Individuální úprava vložek do bot - Sidas.

Přinesete s sebou obuv do níž chcete dát novou vložku. Provedeme analýzu plosek nohou na speciálním přístroji Feet Elevator, kde se zobrazí otisk plosky (postup viz obrázky). Sami tak uvidíte, jak vypadá Vaše klenba. Společně vybereme pro Vás vhodnou vložku dle sportovního zaměření (letní / zimní sporty), do volné přírody na turistiku, do společenské obuvi nebo na běžnou chůzi. Jakmile se společně ujistíme, že jsme vybrali správnou vložku, posadíte se na cca 15-20 minut do čekárny. Během tohoto času vložku upravíme na Vaši velikost, správně umístíme do bot a odcházíte s novou vložkou. Může se stát, že vybranou vložku nemáme skladem. Objednáme ji a za cca 3-5 dní Vás budeme informovat o možnostech vyzvednutí Vašich bot s již upravenými vložkami. Původní vložka se nahrazuje novou vložkou.

Pro jaký druh bot vložky vyrábíme

 • běh v běžném i náročném terénu (trail running)
 • speciální běžecké boty
 • rekreační běh
 • outdoorové aktivity
 • horská i rekreační turistika do mírného i těžkého terénu
 • další nabídka

 • cyklistika
 • kopačky, tretry, lyžáky, běžkové boty, brusle
 • společenská obuv (lodičky, taneční a pevná obuv)
 • zimní běžná i sportovní obuv
 • dětská obuv
 • K okamžitému odběru 3D feet vložky RUN PROTECT pro běh a častou chůzi (město i terén) a dětské 3D Junior. Ostatní na objednávku s dodáním do týdne.

  Ceník anatomických vložek 3 feet

  Analýza chodidla

  Platí pouze při současné výrobě a prodeji vložek.

  Zdarma

  Analýza chodidla a konzultace o vhodných vložkách

  Pokud si chcete nechat analyzovat chodidlo bez nákupu vložek - cca 20 minut.

  400 Kč

  Vložky 3 feet: Run Protect, Comfort, Outdoor, Run sense

  Run protect umožňují přirozený odval palce při běhu i chůzi, Comfort do klasické a sportovní obuvi pro běžný i náročný terén. Outdoor pro outdoorové aktivity. Run sense pro běžce preferující maximální pocit kontaktu s terénem.

  1.120 Kč

  Vložka 3 feet: 3DJunior - dětská

  Pro děti do vycházkové obuvi i na sportovní aktivity. Svou 3D konstrukcí (podporou podélné klenby s důrazem na stabilizaci paty) vyrovnávají polohu chodidel a zajišťují lepší rozložení tlaku. Vložky změkčují došlap a jsou lehké.

  670 Kč

  Vložky 3 feet: Winter - zimní, Merino - zimní s 60 % vlny

  Pro běžnou i sportovní zimní obuv, lyžáky, běžky, skial, zimní turistiku. Obsahují izolační fólii proti úniku tepla a úpravu proti zápachu. Merino s 60 % vlny pro optimální termoregulaci.

  1.120 Kč

  Vložka 3 feet: Slim - nízké a úzké boty

  Speciální vložka například: kopačky, tretry, brusle, společenská obuv.

  1.080 Kč

  Vložka City+ Lady - dámská obuv

  Anatomicky tvarované vložky s vyšším podpatkem pro běžné denní používání. Poskytují optimální podporu nohy a zabraňují vzniku puchýřů a únavě z přetížení. Jsou tvarované tak, aby podporovaly jak podélnou, tak příčnou nožní klenbu.

  1.090 Kč

  Vložka City+ Slim - dámská i pánská společenská obuv

  Anatomicky tvarované vložky pro běžné denní používání s černým Microfiber povrchem. Poskytují optimální podporu nohy a zabraňují vzniku puchýřů a únavě z přetížení. Jsou tvarované tak, aby podporovaly jak podélnou, tak příčnou nožní klenbu.

  1.090 Kč

  Vložka Bike+ - cyklistika

  Podporou podélné, ale i příčné klenby nožní stabilizují a udržují nohy ve správné poloze pro lepší přenos energie na pedál, pomáhají rovnoměrně rozložit tlak při šlapání. Protišokový materiál pod klouby prstů tlumí vibrace od pedálů. Vložky pomáhají prevenci zánětů šlach, patologických změn na kloubech a mohou pomoci vyřešit pocity pálení a mravenčení chodidel. Antibakteriální povrch umožňuje komfortní šlapání naboso, což ocení hlavně triatlonisté.

  1.610 Kč

  Vložka Football 3D - fotbal

  Anatomické vložky do kopaček mají gelový materiál pod patou, který tlumí nárazy a chrání Achillovu šlachu, vrchní materiál s dobrou přilnavostí zajišťuje lepší dynamiku a přenos sil. Materiál umístěný pod klouby prstů snižuje únavu a omezuje otlaky.

  960 Kč