Vyhřívané produkty na zimní sporty i turistiku

Veškeré nabízené zboží je pouze na objednávku. Stačí si vybrat a my Vám zboží dodáme. Platba předem za celou objednávku. Napište nám na mail  masaze-perla@seznam.cz jaké zboží si přejete. My jej objednáme a domluvíme způsob platby a předběžný datum dodání.

Vyhřívaná bunda

Technologie vyhřívání Therm-ic chrání proti extrémnímu chladu rozdělením tepla do 6 elektronicky vyhřívaných míst umístěných na břiše a zádech. Vnější membrána Therm-ic Windblocker®chrání proti větru a zároveň poskytuje optimální prodyšnost. Podšívka PRIMALOFT® je z hlediska izolace a prodyšnosti bezkonkurenčním materiálem na trhu. Vyhřívané vesty jsou prodávány zvlášť pro ženy i muže.
Vyhřívací zóny jsou napájeny pomocí externí powerbanky, která není součástí balení. Můžete použít vlastní power banku.

Cena: 8.990,- Kč

Vyhřívaná vesta

Vyhřívaná vesta Therm-ic chrání proti chladu pomocí pěti vyhřívaných zón na břiše a zádech. Bunda je velmi lehká a tenká, a tak se snadno vejde pod vrchní bundu a v batohu zabírá málo místa. Vyhřívání je napájeno externí powerbankou, která není součástí balení. Je možné použít vlastní. Délka ohřevu závisí na typu powerbanky a zvoleném stupni vyhřívání *. Výkon a stav baterie lze sledovat a nastavit v aplikaci Therm-ic. Vyhřívané vesty jsou prodávány zvlášť pro ženy i muže.
*Bez propojení s aplikací skrz Bluetooth hřeje vesta na maximální stupeň, po spárování s aplikací lze optimalizovat intenzitu vyhřívání, a tedy prodloužit výdrž baterie.

Cena: 5.990,- Kč

Tříprsté vyhřívané rukavice.

Díky samostatnému slotu pro palec i ukazovák je v modelu Lobster možné ovládat i složitější mechanismy jako přezky batohu nebo poutka lyžařských hůlek bez sundání rukavice. Kombinací vodotěsné membrány, teplé podšívky Primaloft a výztuh z kozí kůže tato vyhřívaná rukavice nedovolí proniknout chladu ani v drsných zimních podmínkách. Kromě tepelného komfortu vyhřívání rukavici také vysouší. Li-ion baterie vydrží hřát až 10 hodin při třech různých režimech vyhřívání.
Nabíjení pomocí USB kabelu (adaptér do zásuvky není součástí balení).

Cena: 6.800,- Kč

Dětské palcové rukavice

S možností použití vyhřívacích sáčků, které chrání ruce i při velmi silných mrazech. Rukavice jsou navrženy tak, aby co nejefektněji udržely teplo a chránily od mrazu. Dětské rukavice Warmer Ready mají na vnější straně rukavic kapsu na zip, do které se vkládá ohřevný sáček. Vnitřní část kapsy je potažena tepelně reflexní látkou, která zajistí rozvod vyzářeného tepla k ruce a tím udržení tepla v rukavici. Speciální zip udržuje kapsu neprodyšnou. Rukavice WARMER READY lze použít s praktickými ohřevnými sáčky Therm-ic, ale i bez nich. K dispozici i v dospělých velikostech.

Cena: 1.470,- Kč

Lyžařské vyhřívané ponožky

Lyžařské ponožky s aktivním vyhříváním a vlnou Merino vydrží v závislosti na zvoleném druhu baterie hřát až 14 hodin. Technologie Heat Fusion zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla kolem prstů a pod přední části chodidla - 70 % tepla pod nohou, 30 % shora na prstech. Ponožky jsou zvlášť odolné vůči oděru, zápachu a chladu díky použité vlně Merino. Ponožky jsou napájeny pomocí tenkých lithium-iontových baterií.
Baterie nejsou součástí dodávky, nutno objednat zvlášť.

Cena: 2.180,- Kč za pár

Baterie ke všem vyhřívaným ponožkám Therm-ic. Základní model o kapacitě 700 mAh na jedno nabití vydrží hřát až 8 hodin. Tento model lze pomocí technologie Bluetooth ovládat s pomocí mobilní aplikace.

Balení obsahuje 2 ks baterií a napájecí kabel USB. Síťový adaptér (230 V) není součástí balení.

Cena: 4.360,- Kč

Vyhřívané vložky do bot univerzální

Vysoce kvalitní zabudovaný topný element udržuje chodidlo v ideální tepelné pohodě. Asymetrický vývod napájecího kabelu zaručuje, že perfektně padne do každé boty. Vhodné pouze pro použití s Therm-ic C-PACK bateriemi, které nejsou součástí balení.
Jednoduché vložení do bot a zastřižení - vhodné do všech druhů bot. Ultratenká topná tělesa udržují tepelný komfort a chodidlu nepřekáží. Skořepina EVA 3D podporuje správnou pozici a stabilitu chodidla. Kompatibilní s bateriemi Therm-ic C-PACK. Komfortní a odolná vrchní vrstva z mikrovlákna.

Cena: 1.260,- Kč

1 ks náhradní baterie pro vyhřívané vložky Therm-ic. Kapacita 1700 mAh vydrží hřát až 17 hodin. Nejvýkonnější verze baterie s vestavěnou BLUETOOTH technologií, která vám umožní ovládat teplotní rozsah a mnoho dalších funkcí baterie pomocí vašeho chytrého mobilního telefonu. Baterie jsou dodávány v balení po 2 ks, včetně nabíjecího USB kabelu. Adaptér do sítě 220 V není součástí balení.

Cena: 6.260,- Kč

Ohřevné sáčky, vložky a vysoučeč bot

Ohřevné sáčky, kompatibilní s rukavicemi Therm-ic Warmer Ready. Ideální v chladném počasí, kdy naléhavě potřebujete externím působením zahřát periferii končetin. Ohřevný sáček Warmers Boost hřeje po dobu 5 hodin. Tyto sáčky lze vložit do speciálních kapsiček v rukavicích Therm-ic, které teplo rozvádí na celou ruku. V balení 20 párů.
Cena: 1.100,- Kč

Ohřevné polštářky určené k umístění nad prsty v botě i v tuhých mrazech. Stačí jen otevřít papírový obal a vložit do boty. Do 15 minut ucítíte příjemné teplo, které vydrží až 8 hodin. V balení 20 ks.

Cena: 1.100,- Kč

Ohřevné sáčky k vložení do bot. Jednoduché a efektivní řešení proti studeným nohám. Tenké a praktické, použitelné pro všechny druhy outdoorových aktivit. Jejich protiskluzový povrch je udrží na svém místě během všech vašich aktivit. Vložky mohou podle okolní teploty hřát po dobu až 8 hodin od aktivace. Snadné použití: FootWarmers začnou vydávat teplo po otevření sáčku a kontaktu se vzduchem. V balení 20 párů.

Cena: 1.640,- Kč

Ohřevné polštářky určené do jakékoli kapsy k ohřevu studených rukou. Stačí jen otevřít papírový obal a vložit do kapsy. Do 15 minut ucítíte příjemné teplo, které vydrží až 8 hodin. V balení 20 ks.

Cena: 1.100,- Kč

Vysoušeč s fukarem teplého vzduchu - prodloužená verze pro vysoké boty. Po vložení do bot zajišťuje cirkulaci teplého vzduchu a rychle tak vysouší lyžařské i jiné boty. Jednoduché použití pouze vložením do zásuvky. Hadice fukaru jsou teleskopické, takže je lze snadno přizpůsobit výšce vysoušených bot. Suché boty zabraňují vzniku plísní, bakterií a nežádoucích pachů. Napájení 220-230 V.

Cena: 1.640,- Kč