Pohoda pro Vaši duši i tělo.

Relexační masáže

 

Délka 130 minut. Přijďte si odpočinout, zrelaxovat, uvolnit stresy a nabít se pozitivní energií do dalších dní. Čeká na Vás teplé prostředí, plápolající svíčky, rozehřátá podložka na lůžku. Místnost je provoněna vonnou tyčinkou a hraje jemná relaxační hudba. Uvolněte se a prožijte ráj na zemi.

Délka 30, 60 minut. Díky této masáži Vás čeká svěží a krásná pokožka. Spojení čokolády a hřejivé masáže přivede vaše smysly k extázi. Zatímco si budou vaše čichové vjemy užívat čokoládového opojení, vaše tělo bude hýčkáno čokoládovým balzámem.

Délka 60 minut. Volně můžeme přeložit jako "laskavé ruce", "tzv. havajské předloktí", je specifická střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a právě předloktími. Dochází k hluboké relaxaci a regeneraci tkání.

Délka 30, 60, 90 minut. Tento typ masáže dokáže svými účinky uspokojit i ty nejnáročnější. Je to jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu, a pomáhá při bolestech zad a kloubů. Doporučujeme především lidem, kteří jsou pod stálým časovým tlakem.

Délka 60 minut. Luxusní masáž pro uvolnění těla i mysli. Masáž horkými mušlemi je velmi vyhledávanou a jednou z nejžádanějších procedur. Specifickým prvkem celé masáže jsou stále hřející mušle, s nimiž jsou prováděny velmi klidové, plynulé a relaxační tahy napodobující hru vln mořského pobřeží.

Délka 120 minut. Tento rituál je celosvětovou novinkou a je velmi vyhledáván v různých hotelech, letoviscích nejen u mořských pobřeží. Vy se však díky horkým mušlím můžete na takové letovisko sami přenést v myšlenkách, či ve spánku při rituálu samotném. Zapomeňte na všední starosti a představujte si šumění lastur a mořských vln.

Délka 30, 60 minut. Neskutečně příjemná a blahodárná masáž, která pokožku omlazuje, hydratuje a navozuje pocit jemnosti při každém dotyku s pokožkou. Citlivé tahy a jemné hmaty doplňují celkový vjem ze spojení čistého kokosového tuku a masáže samostné.

Délka 30, 60, 90 minut. Tato zajímavá a originální masáž spojuje hluboký relaxační, harmonizující zážitek pro duši a silný uvolňující a regenerační účinek pro tělo.