Pohoda pro Vaši duši i tělo.

Relexační masáže

 

Délka 130 minut. Přijďte si odpočinout, zrelaxovat, uvolnit stresy a nabít se pozitivní energií do dalších dní. Čeká na Vás teplé prostředí, plápolající svíčky, rozehřátá podložka na lůžku. Místnost je provoněna vonnou tyčinkou a hraje jemná relaxační hudba. Uvolněte se a prožijte ráj na zemi.

Délka 30, 60, 90 minut. Tento typ masáže dokáže svými účinky uspokojit i ty nejnáročnější. Je to jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu, a pomáhá při bolestech zad a kloubů. Doporučujeme především lidem, kteří jsou pod stálým časovým tlakem.

Délka 60 minut. Luxusní masáž pro uvolnění těla i mysli. Masáž horkými mušlemi je velmi vyhledávanou a jednou z nejžádanějších procedur. Specifickým prvkem celé masáže jsou stále hřející mušle, s nimiž jsou prováděny velmi klidové, plynulé a relaxační tahy napodobující hru vln mořského pobřeží.

Délka 90 minut. Tento rituál je celosvětovou novinkou a je velmi vyhledáván v různých hotelech, letoviscích nejen u mořských pobřeží. Vy se však díky horkým mušlím můžete na takové letovisko sami přenést v myšlenkách, či ve spánku při rituálu samotném. Zapomeňte na všední starosti a představujte si šumění lastur a mořských vln.

Délka 30, 60 minut + možno 15 min obličej. Neskutečně příjemná a blahodárná masáž, která pokožku omlazuje, hydratuje a navozuje pocit jemnosti při každém dotyku s pokožkou. Citlivé tahy a jemné hmaty doplňují celkový vjem ze spojení čistého kokosového tuku a masáže samostné.

Délka až 90 minut (dle výběru). Dopřát trochu luxusu si má každá žena bez rozdílu věku i financí. Obojí Vám splním díky masáži a skvělé ceně současně, (partie a čas dle možností viz níže).