Luxusní masáž pro ženy

23.09.2019

Délka až 90 minut (dle výběru). Dopřát trochu luxusu si má každá žena bez rozdílu věku i financí. Obojí Vám splním díky masáži a skvělé ceně současně, (partie a čas dle možností viz níže).

Luxusní masáž pro ženy.
Luxusní masáž pro ženy.

Masér, provádějící masáž, Vám pomůže při odstranění nepříjemných pocitů a bolestí šíje, zad, beder, včetně uvolnění a prokrvení oblasti hýždí. Na závěr Vám jemně namasíruje obličej a dekolt luxusním přírodním krémem. V délce 45 minut.

Budete-li si přát je možné přidat masáž dolních končetin ze zadu nebo zepředu v délce 30 minut = celkem 75 minut.

Pro ženy, které si chtějí odpočinout při masáži ještě o něco déle, mohu přidat bříško a hrudník na 15 minut = celkem 90 minut (masáž obličeje je prováděna na konci masáže).

K masáži se používají vonné přírodní oleje od českých výrobců. Je-li některá z Vás alergická na vonné esence, pak můžeme použít čistý olej. Příjemnou atmosféru dolaďuje vonná tyčinka, která masážní prostor krásně provoní, čímž pomáhá k uvolnění Vaší mysli. Svítí jen zapálené svíčky.

Co můžete očekávat?

  • 1) 45 minut = 30 minut masáž šíje, zad, beder a oblast hýždí přírodním olejem se svěží vůní + 15 minut masáž obličeje a dekoltu luxusním přírodním krémem.
  • 2) 75 minut = 1) + 30 minut dolní končetiny ze zadu nebo zepředu (domluva s klientkou před masáží).
  • 3) 90 minut = 2) + 15 minut bříško s hrudníkem (před závěrečnou masáží obličeje a dekoltu).

Foto je ilustrační.


Provádí:
Luboš Mrkus, tel.: 605 289 420