Profi Chondro

Objednávka je níže.

ProfiChondro Original® OMEGA

je komplexní doplněk stravy s jedinečným složením pro udržení zdravých a pružných kloubů. Má nové posílené složení. Obsahuje glukosamin sulfát 1500 mg v denní dávce a extrakty Boswellia serrata (kadidlovník pilovitý) a curcumin z kurkumy pro zdravé a pružné klouby. Dále kolagen typu I a nativní kolagen II v přirozené formě trojšroubovice. Působení těchto látek je unikátně posíleno díky kombinaci s večerní dávkou bohatou na omega-3 nenasycené mastné kyseliny pro každodenní optimální péči o klouby.

180 tablet na 2 měsíce. Cena: 879,- Kč


ProfiChodro Original RUTIN®

Doplněk stravy představuje komplexní přípravek pro péči o klouby a chrupavku za rozumnou a dostupnou cenu.

Doporučuje se zejména osobám ve středním a vyšším věku, ale i mladším sportovcům a lidem s aktivním způsobem života nebo nadměrným zatížením kloubů např. při práci nebo nadváze. Doporučuje se užívat pravidelně a dlouhodobě, nejlépe po dobu 6-12 měsíců.
120 tablet na 2 měsíce. Cena: 749,- Kč


ProfiChondro Original® FORTE

je výjimečný přípravek s unikátním obsahem aktivních látek určený pro extra silnou péči o klouby a páteř. Výjimečnost produktu je dána množstvím aktivních látek a jejich obsahem v doporučené denní dávce.

Byl vyvinut na základě 10 let zkušeností s produkty kloubní výživy.

180 tablet na 2 měsíce. Cena: 1.049,- Kč


ProfiChondro Original® - Krém

je vhodný pro masáž unavených a namáhaných kloubů, páteře a svalů, které relaxuje, osvěžuje a revitalizuje.

Má originální složení s hřejivě-chladivým efektem. Lehce se roztírá a rychle vstřebává.

Cena: 249,- Kč


Objednávka

Vyplňte všechny potřebné údaje, odešlete a my se Vám ozveme co nejdříve zpět a domluvíme předání / odeslání. Osobně v Perle (kartou/hotově, jen cena zboží), Zásilkovnou (dobírka připočtena k ceně zboží).