Pomůžeme Vám od bolesti.

Terapie

 

Délka 30 minut. Kineziotaping pro prevenci úrazů k regeneraci i rehabilitaci. Pochází ze slova kineze = pohybovat. Tato technika se využívá jak ve sportovní sféře, tak i v regeneraci a rehabilitaci.

Délka dospělí 60-70 minut, děti 30 minut. Potřebujete se uvolnit, zklidnit? Hledáte ztracenou rovnováhu, vnitřní klid? Vyzkoušejte příjemnou dotykovou metodu, která může ovlivnit široké spektrum Vašich zdravotních potíží i problémů Vašich dětí.

Délka 30 minut. Jedná se o podpůrnou léčbu neurologických, alergických, respiračních (astmatických a průduškových) a ortopedických onemocnění a urychlení léčby u poúrazových stavů pro děti i dospělé.

Délka 30 minut nebo dle potřeby. Jsou účinná a uznávaná metoda v léčbě a prevenci poruch pohybového aparátu. Mobilizace je postupné a nenásilné zvětšování pohybu.

Délka 30, 45, 60 minut. Protahování a strečink jsou vhodné zejména u lidí se špatnými pohybovými návyky nebo u lidí vykonávajících pravidelně činnost, při které opakovaně nerovnoměrně zatěžují svalové partie.

Délka 30 minut + vhodná masáž zad a šíje 30 minut = 60 minut. Jedná se o tlakové ošetření a nemusí být vždy příjemné, výsledky jsou však fantastické. Spoušťové body se vyskytují po celém těle, potrápit nás dovedou hlavně v oblasti zádového svalstva. Účinné je spojit terapii s masáží zad a šíje.

Délka 30, 60 minut. Podložka uvolní svaly v hloubce 15 - 20 cm. Na podložce člověk leží a oddává se infračerveným paprskům. V podstatě jde o infra saunu na speciální podložce.