Hirudologie, kde příroda pomáhá.

Hirudologie / hirudoterapie - konzultace k ošetření pijavicí

 

Délka 90 minut. Vraťme se zpět k přírodě a využijme účinky až 150 bioaktivních látek z pijavic - Hirudo verbena.
Nejedná se o pouštění žilou. Aplikací se rozumí vstříknutí látek, nikoliv odsání krve do odpadnutí pijavice.

Informace k prodeji a předání pijavic, oficiální objednávka. Při osobním vyzvednutí platba za pijavičky pouze v hotovosti. Jde-li o 1. objednávku je nutné vyplnit prohlášení odběratele, viz níže nebo být absolventem kurzu hirudoterapie. Objednávkový formulář je v dolní části této stránky, prosíme vyplnit a odeslat. Po obdržení na náš mail, Vám dáme...

Právě se rozhodujete nebo jste se již rozhodli vyplnit a odeslat přihlášku na kurz hirudoterapie? Rádi Vás uvítáme mezi kolegy / kolegyněmi se zájmem o pijavičky a pozitivní účinky jejích látek na lidský i zvířecí organizmus. Pokud se začnete hirudoterapii věnovat aktivně, můžeme Vás přidat na web o Pijavici lékařské. Najdete zde i výsledky z...

KH I - 2 denní (víkend). KH II - 1 denní jen pro absolventy KH I.
Základní informace k oběma kurzům. Ukázka osvědčení s akreditací.

Vraťme se zpět k přírodě a využijme účinky PIJAVICE LÉKAŘSKÉ (z lat. Hirudo Medicinalis) a jejích cca 150 bioaktivních látek.

Pijavice lékařské jsou chovány na biofarmách. Námi jsou dováženy z biofarmy na Ukrajině nebo od Radka Legáta ze Slovenska. Certifikáty k nahlédnutí.

Za vložení příspěvku moc děkujeme. Pomůžete tak větší osvětě aplikace pijavice lékařské nejen u laické, ale i odborné veřejnosti (lékaři, zdravotní sestry apod). Příspěvek vložíme na web pijavice-lekarska.cz, kde se dozvíte více o pijavičkách. Součástí zmíněného webu jsou kazuistiky (výsledky) od hirudologů a jednoho veterináře.


Hirudologie / hirudoterapie - konzultace a aplikace - ceník zde

Při Vaší první návštěvě je konzultován Váš zdravotní stav a Váš důvod rozhodnutí pro přiložení pijavice lékařské. Podmínkou přiložení je vždy absolvovat - První odbornou konzultaci.