Hirudologie, kde příroda pomáhá.

Hirudologie / hirudoterapie - konzultace k ošetření pijavicí

 

Délka 90 minut. Vraťme se zpět k přírodě a využijme účinky až 150 bioaktivních látek z pijavic lékařských. Nejedná se o pouštění žilou. Aplikací se rozumí vstříknutí látek, nikoliv odsání krve do odpadnutí pijavice.

Informace k prodeji a předání pijavic, oficiální objednávka. Jde-li o 1. objednávku (neplatí pro absolventy kurzu) je nutné vyplnit prohlášení odběratele (viz níže). Objednávkový formulář je v dolní části této stránky, prosíme vyplnit a odeslat. Po obdržení na náš mail, Vám dáme vědět zpět, že formulář přišel a potvrdíme datum osobního převzetí v...

Kurz terapie pijavicí lékařskou pro terapeuty s osvědčením pro aplikaci široké veřejnosti. Na kurzu se dozvíte mnoho informací o historii i současnosti přikládání pijavic lékařských. Indikace a kontraindikace. Jak pijavičky použít, kam i kdy se smí aplikovat a kam ani kde se nesmí. Naučíte se pijavičky přikládat i odnímat, což je podmínkou kurzu.

Vraťme se zpět k přírodě a využijme účinky PIJAVICE LÉKAŘSKÉ (z lat. Hirudo Medicinalis) a jejích cca 150 bioaktivních látek.

Pijavice lékařské jsou chovány na biofarmách. Námi jsou dováženy z biofarmy na Ukrajině nebo od Radka Legáta ze Slovenska. Certifikáty k nahlédnutí.

Za vložení příspěvku moc děkujeme. Pomůžete tak větší osvětě aplikace pijavice lékařské nejen u laické, ale i odborné veřejnosti (lékaři, zdravotní sestry apod). Příspěvek vložíme na web pijavice-lekarska.cz, kde se dozvíte více o pijavičkách. Součástí zmíněného webu jsou kazuistiky (výsledky) od hirudologů a jednoho veterináře.


Hirudologie / hirudoterapie - konzultace a aplikace - ceník zde

Při Vaší první návštěvě je konzultován Váš zdravotní stav a Váš důvod rozhodnutí pro přiložení pijavice lékařské. Podmínkou přiložení je vždy absolvovat - První odbornou konzultaci.