Pohoda a příjemný prožitek.

Netradiční

 

Délka 60 minut. Unikátní masáž, kterou vyhledávali již staří Řekové i Římané. Pracují při ní masérka s masérem najednou na odlišných partiích těla nebo masírují společně jednu partii (např. dolní končetiny).

Délka 60 minut. Protistresová masáž s hluboce relaxačním účinkem. Masérka vymyslela tuto masáž speciálně pro velmi vytížené osoby ve funkcích manažerů, ředitelů, vysokých politiků apod.

Délka 60, 90, 120, 150 minut. Jste žena! Krásná žena! I když se tak třeba sama nevidíte, pro nás taková jste!!! Nechte se proto, jako odměnu, za svůj celodenní shon kolem rodiny a zaměstnání, hýčkat rukama našeho jemného profesionálního maséra. Jeho masáž ve Vás vyvolá pocity blaženosti, klidu, uvolnění a navození té správné atmosféry pro "běh"...

Délka 60, 90 minut. Při této masáži společně masírují masér i masérka, na dvou samostatných masážních lůžkách v jedné místnosti (nebo odděleně), viz níže. Partnerská masáž je nejen pro páry manželské, ale i přátelské a kamarádské (žena + muž, žena + žena, muž + muž).

Délka 30, 60, 90, 120 minut. Klasická masáž s použitím tibetských léčivých přípravků EPAM je komplexní masáž těla s použitím léčivých olejů, balzámů a tinktur podle léčitele Mistra Borise Tichanovského s přihlédnutím k potřebám a zdravotnímu stavu klienta.

Délka 120 minut. Jedinečná masáž pro páry, které si chtějí užít nádherných pocitů dotyků z masáže. Společně masírují masérka i masér v jedné místnosti na dvou samostatných masážních lůžkách. Hraje klidná relaxační hudba, jste obklopeni tmou a svítí jen svíčky. V ceně občerstvení, viz popis.