Pro Venuši - blahodárná masáž

24.09.2019

Délka 60, 90, 120, 150 minut. Jste žena! Krásná žena! I když se tak třeba sama nevidíte, pro nás taková jste!!! Nechte se proto, jako odměnu, za svůj celodenní shon kolem rodiny a zaměstnání, hýčkat rukama našeho jemného profesionálního maséra. Jeho masáž ve Vás vyvolá pocity blaženosti, klidu, uvolnění a navození té správné atmosféry pro "běh" Vaším dalším životem.

Pro Venuši - blahodárná masáž.
Pro Venuši - blahodárná masáž.

Smyslné tahy mají blahodárný vliv na Vaše zdraví, pocit spokojenosti a štěstí. Při této masáži vzniká pozorný a vnímavý kontakt mezi dávajícím a příjímajícím. Energie vznikající při smyslných dotycích, tlakových i táhlých hmatech je rozváděna po celém těle a zbavuje Vás tak stresu. Masáž nemá nic společného se sexualitou. Navozuje pocit, který žena umí vnímat naprosto přirozeně, pokud cítí zájem více přijímat nežli dávat. Masáž ve Vás může vyvolat vzrušení i potěšení z uvolnění. Díky masáži se harmonizují důležité pochody v organismu, dochází k pocitu vyrovnanosti, který přetrvává několik dní. Současně uvolňuje nahromaděnou zátěž po náročných a stresujících dnech.

Celá masáž je prováděna velmi kvalitním přírodním kokosovým olejem, který je v běžném stavu hustý a přirozeně bílý. Po kontaktu s pokožkou se ztuhlá hmota mění v teplý olejíček, jenž má zpočátku i peelingový efekt. Tělu dodává krásný a svěží pocit, zjemňuje i hydratuje pokožku, jež zůstavá hebká, vláčná a na dotek velmi příjemná.

Masér rukama hýčká celé Vaše tělo, které se rozplývá na prohřátém lůžku a proto je vhodné, co nejúspornější oděv, nejlépe oděv žádný. Případně jsou k dispozici jednorázová tanga. Na úvod masáže je celé tělo, z důvodu tepla a dobrého pocitu, zakryto přikrývkou. Vaše krásné tělo je masírováno postupně po jednotlivých partiích (běžně mimo intimních, po domluvě před nebo v průběhu masáže jsou něžně masírovány i tyto partie nebo napoví hra těla). Tělo je postupně odhalováno, příjemně masírováno a poté postupně zakryto tak, aby došlo k propojení smyslného vnímání. Masáž je zakončena (kromě 60 minutové) masáží obličeje a dekoltu, která podpoří maximální uvolnění mysli. Na obličej je použit speciální krém od firmy Just.

Nejvhodnější pro požitek z masáže jsou podvečerní a večerní hodiny, kdy lze navodit intimnější osvětlení pomocí svíček a tlumených světel.


Provádí:
Luboš Mrkus, tel.: 605 289 420