Přístrojová  (suchá) pedikúra

Přednosti, které Vás přesvědčí:

 1. naprostá bezkrevnost celého ošetření (ve světě přenosných virových a bakteriálních onemocnění je pochopitelné, že klient nestojí o poranění, i když nechtěné). Při tomto způsobu ošetření se nepoužívají žádné řezné nástroje, jako je skalpel nebo crédo. Ošetření je prováděno speciální frézou s odsáváním a rotační instrumenty se povrchu pokožky pouze dotýkají. Vhodné pro diabetiky, těhotné ženy i děti od 6 let.
 2. bezbolestnost celého ošetření (při ošetření postupujeme citlivě a kuří oka, otlaky a zarůstající nehty upravujeme maximálně bezbolestně)
 3. indikace doporučená lékaři u rizikových skupin: diabetici, kardiaci, těhotné ženy, pacienti s mykotickými a zarůstajícími nehty apod.
 4. ošetření se provádí bez namáčení (naprostá izolace od vodního prostředí a tím 100% bezpečnost z hlediska potencionálního přenosu mykotických onemocnění nehtů a kůže)
 5. vysoká profesionalita a návaznost na podologickou péči (ošetření provádějí specialisté ve svém oboru, kteří Vám zhotoví na míru silikonový korektor, zhotoví rovnátko na narovnání zarostlého nehtu, vyšetří nohy, provedou speciální masáž a doporučí vhodné přípravky k péči o nohy.

Text: Mgr. Jaroslav Fešar, ředitel centra a jednatel PODOLOGIE s.r.o. (zdroj: www.vasenohy.cz)

Onychoschysis - třepení, lámavost
Onychoschysis - třepení, lámavost
Upravíme Vaše nehty.
Upravíme Vaše nehty.
Onychomycosis - plíseň
Onychomycosis - plíseň

Co Vás čeká v základním ošetření přístrojovou pedikúrou:

 • dezinfekce antibakteriálním přípravkem pokožky a nehtů,
 • posouzení kvality pokožky chodidel a nehtů,
 • zkrácení nehtů kleštěmi, zabroušení nehtů do správného tvaru,
 • do okolí nehtů a nehtových valů nanesení antibakteriální tinktury a olejíčku proti plísním,
 • obroušení nadbytečné kůže na patách i chodidlech,
 • masáž nohou, vetření vhodného krému,
 • doporučení osobní domácí péče o své nohy.
 • Cena základního ošetření: 850,- Kč.
  Při pravidelných návštěvách možnost individuální slevy.
 • kuří oko, odstranění zrohovatělé kůže a zjištění příčiny vzniku (vždy vzniká otlakem na dané místo) + 400,- Kč.
 • Ošetření vydrží 6 - 8 týdnů (mokrá pedikúra cca 3 týdny).

Co Vám nabízíme navíc:

 • Parafínový zábal nohou 500,-Kč (současně i rukou + 200,- Kč).
 • Epilace lýtek a okolí prstů teplým voskem LYCON pomocí papírového proužku (šetrné k pokožce), vetření vhodného přípravku ke zklidnění pokožky, obě nohy ¨600,-Kč.
 • Obroušení - gel laku + ošetření 200,-Kč.
 • Lakování gel laky Renatur - vytvrzení UV led (francie) 1.400,-Kč.
 • Odlakovač - klasického laku + ošetření 80,-Kč.
 • Lakování laky Renatur - samoschnoucími laky 300,-Kč.
 • Delší masáž nohou, 30 minut 480,-Kč.
 • Analýza chodidla, zjištění tvaru klenby, konzultace, doporučení vhodných vložek do bot 300,-Kč + cena vložky.
 • Laky a gel laky na výběr dle současné nabídky, jinak vlastní.

Při pravidelných návštěvách a tím zkrácení času péče o nehty a plosky, je možné domluvit nižší cenu základního ošetření.

Provádí:
Luboš Mrkus
, tel.: 605 289 420
Jaroslava Baziková, tel.: 606 648 310

Používáme výhradně samoschnoucí a gel laky značky Renatur VEGAN od firmy Ruck:

RENATUR by RUCK® UV-Gely - VEGAN. S vědecky prokázaným antimykotickým faktorem podporovaným koloidním mikrostříbrem, brání infekcím nehtů a podporují antibakteriální účinek proti plísním nehtů. Neobsahuje žádné kyseliny - ftaláty, formaldehyd, toulen, kafr ani kalafunu. VEGAN výrobek. Jde o vysoce elastický gel se středně hustou konzistencí. Gel neobsahuje žádné kyseliny. Extrémně dobře drží, je ideální pro úpravu a korekci nehtů na nohou. Při chůzi gel nepraská, spolupracuje s nehtovou ploténkou. Mohou se nanést až 3 vrstvy. Díky tomu jsou nehty optimálně chráněny. Může být aplikován na plísňové nehty po odstranění vrstev ovlivněných mykózou. (text firma Ruck)

RENATUR by RUCK® samoschnoucí laky - VEGAN. Laky neobsahují škodlivá rozpouštědla, akryláty, formaldehyd, toluen ani složky živočišného původu. Zdravotně nezávadné. Lakování i dětem od 6 let a těhotným ženám. Dlouhotrvající lak na nehty, 4-7 dní. Lze použít jak na přírodní nehtovou ploténku, tak na nehty modelované gelem nebo akrylem. Lak dokonale kryje povrch nehtu. Dodává pěkný lesk. Rychleschnoucí. Uzávěr vyrobený výhradně z přírodního soustruženého dřeva. (text firma Ruck)


Součástí naší péče o Vaše nohy je možnost podologického ošetření: zarostlé nehty a posouzení stavu, aplikace vhodných nehtových rovnátek a jejich následná kontrola (ortonyxie), odtažení nehtového valu pomocí pásek, doplnění nehtů UV gelem, korekční pomůcky mezi prsty vyrobené na míru, stěr materiálu pro mykologický rozbor (zjištění plísní), konzultace k postavení těla s dopadem na nožní klenbu a další úkony. Možnost domluvení návštěvy smluvní ortopedické nebo dermatologické ambulance. Další informace a ceník viz podologie.

Profesionálně vybavené pracoviště špičkovými přístroji, nástroji a pomůckami.

Frézka Podolog Nova S 3

Naprostá špička v péči o Vaše nohy a nehty. Nejlepší přístroj na trhu. Vysoké otáčky a bezhlučnost. Odsávání prachu během ošetření do sáčku umístěném v přístroji.

Sterilizátor Melag 75

Sterilizujeme nástroje a pomůcky, které přijdou do styku s nehty i pokožkou nohou. Není třeba se bát přenosu mikroorganismů, plísní apod.

Elektrické pedikérské křeslo

Díky 3 elektromotorům bude Vaše pohodlí a naše práce v dokonalém souladu. Pohodlně sedíte a všechny pohyby křesla se provádí ovladačem. Křeslo je barevně podsvíceno pro Váš relax při parafínovém zábalu.

Profesionální stolek

Ve stolku je umístěna frézka na přístrojovou pedikúru. Je vybaven zásuvkou s UV sterilizačním světlem, aby vysterilizované nástroje byly vždy připravené k použití.