Kokosová masáž

24.09.2019

Délka 30, 60 minut + možno 15 min obličej. Neskutečně příjemná a blahodárná masáž, která pokožku omlazuje, hydratuje a navozuje pocit jemnosti při každém dotyku s pokožkou. Citlivé tahy a jemné hmaty doplňují celkový vjem ze spojení čistého kokosového tuku a masáže samostné.

Kokosová masáž.
Kokosová masáž.

Můžete si dopřát masáž částečnou (30 minut) nebo výběr partií (60 minut) s možností masáže obličeje (+ 15 minut). Právě na obličeji pocítíte ihned úlevu a postupné vypínání pokožky, díky kvalitnímu složení čistého, za studena šlehaného, kokosového tuku. V případě současné masáže zad a dolních končetin, je vhodné mít oblečená jen tanga (k dispozici máme pro ženy jednorázová tanga), nejlépe bez.

K masáži používáme 100% přírodní a velmi kvalitní, za studena šlehaný, kokosový tuk. Je mnohem kvalitnější nežli samotný olej. Ponechává si více přírodních látek a působí na pokožku mnohem cíleněji.

Doporučujeme na velmi citlivou pokožku kokosový tuk - čistý, který v sobě nemá žádné bylinky ani esence. Úžasnou vlastností kokosového tuku je jeho tuhost v běžném stavu. Jakmile se tuk začne vtírat do pokožky, stává se z něj jemný a velmi příjemný olejíček.


Provádí:
Mrkus Luboš, tel.: 605 289 420

Můžete vybírat z více druhů kokosových tuků.

Všechny kokosové tuky jsou šlehané za studena. Majitelka si sama pěstuje bylinky, které přidává do tuků. Výrobcem je soukromá firma v Děčíně - Mýdlárna Rubens. Můžete navštívit jejich webové stránky a vybrat si z mnoha druhů výrobků čistě přírodní výroby.