Kurz hirudologie - přihláška

28.09.2019

Právě se rozhodujete nebo jste se již rozhodli vyplnit a odeslat přihlášku na kurz hirudoterapie? Rádi Vás uvítáme mezi kolegy / kolegyněmi se zájmem o pijavičky a pozitivní účinky jejích látek na lidský i zvířecí organizmus. Pokud se začnete hirudoterapii věnovat aktivně, můžeme Vás přidat na web o Pijavici lékařské. Najdete zde i výsledky z terapií u lidí i zvířátek. Pod přihláškou jsou důležité informace pro účastníky kurzu.

Termín posledního kurzu KH I na rok 2022: víkend 26. - 27. listopad
Termín KH II na rok 2022: pátek 25. listopad.

Upozornění. Letošní listopadový kurz je poslední za 5.995,- Kč.
Od roku 2023 je cena kurzovného 6.995,-Kč.

Po odeslání Přihlášky Vám určitě napíšeme zpětnou vazbu na Vámi uvedený mail. Pokud do 3 dnů neobdržíte od nás mail, prosíme, pošlete přihlášku znovu nebo nás kontaktujte na telefon: 605 289 420. Mohlo se stát, že přihláška nepřišla. Aby se nestalo, že o Vás vůbec nevíme. Nebo přijde záloha a my nevíme, kam poslat info. Děkujeme za aktivní spolupráci.


Základní informace ke kurzu hirudoterapie

1) Co si vzít s sebou.
Na KH I doporučujeme si vzít s sebou převlečení, aby se Vám během aplikace pijaviček nepotřísnilo oblečení lihem, vytékající tekutinou z pijaviček, či krví, která z ranky vždy vytéká (přikládájí se v průběhu sobotního odpoledne). Za poškození Vašeho oblečení neneseme odpovědnost, byť převlečení není povinné. Dále (KH I i II) psací potřeby, sešit na poznámky, přezůvky (nejlépe otevřená obuv). Během kurzu Vám lektor může nahrát soubory z přednášky na Vámi přinesený flash disk. Dále si můžete přinést oběd na sobotu, který je možný ohřát v mikrovlnné troubě. Běžně se na oběd chodí společně s lektorem, ale nebráníme přinést si jídlo vlastní.

2) Co obdržíte na kurzu a je zdarma.
Při zahájení kurzu získáte obsáhlou barevnou knihu (autorem lektor, pan Legát, překlad Kateřina Hliněnská) o pijavici lékařské v češtině (běžná cena je 490,- Kč), obsáhlý elektronický odkaz na úložiště lektora pana Legáta, dvě pijavice lékařské, které se aplikují přímo na kurzu, skleničku na zakoupené pijavice během kurzu (není třeba vozit vlastní). Materiál na převaz místa aplikace a jednu náhradní sadu pro případ protečení původního materiálu. V ceně kurzu máte k dispozici teplý čaj i kávu, výběr je z více druhů a různé příchutě sirupů. K dispozici je perlivá i neperlivá voda. Ceník prodeje pijavic.

3) Kurzovné a záloha na KH I a KH II.
Cena dvoudenního kurzu KH I je 5.995,- Kč.
Záloha
je stanovena ve výši 995,- Kč (neposílejte jinou částku, doplatek vždy v den zahájení kurzu v hotovosti). Záloha je NEVRATNÁ v případě neomluvení se z kurzu minimálně 5 dní předem (akutní situace individuálně), či v případě nenastoupení na kurz v den zahájení kurzu. Zálohu, prosím, převeďte na účet: 2108900536 / 2700. Variabilní symbol: 1111. Do Zprávy pro příjemce napište: 2DKH I + Vaše příjmení. Čím dříve zálohu pošlete, tím máte místo na kurzu jistější. Nejpozději však 7 dní před kurzem.

Cena jednodenního kurzu KH II je 3.990,- Kč.
Záloha
je stanovena ve výši 990,-Kč (neposílejte jinou částku, doplatek vždy v den zahájení kurzu v hotovosti). Zašlete, prosím, na účet: 2108900536 / 2700, Variabilní symbol: 2222. Do Zprávy pro příjemce napište: 1DKH II + Vaše příjmení. Zálohu na KH II, prosíme, poslat na účet nejpozději do 7 dnů před zahájením kurzu.

4) Pijavice lékařské zakoupené na kurzu.
Během vyplňování přihlášky na kurz se vyplní také počet pijavic lékařských, které si přejete zakoupit během kurzu. Takto uvedený počet máte garantovaný. Cena za nákup pijaviček na kurzu je 1 - 99 = 100,- Kč / 1ks, 100 a více = 95,- Kč / 1ks. Následné nákupy pijavic jsou dle ceníku pro terapeuty, který na kurzu obdržíte. Je možné si žádnou neobjednat, avšak rozhodnete-li se pro nákup během kurzu, je třeba vyčkat na nákupy předem objednané. V případě že pijavičky zbydou, pak si je můžete zakoupit pro sebe. Minimální doporučený počet pijavic, byť na osobní následnou aplikaci, je cca 40 pijavic. Platba za pijavičky na kurzu POUZE V HOTOVOSTI. V Horních Počernicích jsou 3 bankomaty (KB, Č. spoř., UniCbank). Účastníci si přebírají pijavičky v sobotu. Současně při převzetí proběhne platba. Pro uchovávání pijavic doporučujeme přikoupit velkou sklenici s umělým víčkem v ceně 100,-Kč.

5) Časy zahájení a ukončení kurzu.
V sobotu KH I / pátek KH II je začátek kurzu v 9.00 hodin. Prosíme o příchod před 9. hodinou, abychom mohli vyřídit doplatky a doplnili základní informace (kvůli osvědčení). V sobotu se aplikují vzájemně pijavičky. Dle počtu účastníků a průběhu aplikací se končí v sobotu kolem 17.00 až 18.00 hodiny. V neděli je běžně začátek v 9.00 hodin. Někdy se účastníci domluví s lektorem na zahájení v 8.00 hodin (mohou-li všichni). V neděli se končí kolem poledne, maximálně do 13.00 hodin.

6) Možnost přenocování v CRaZ Perla, jen po dobu konání kurzu.
V našem centru můžete přenocovat ze soboty na neděli i z pátku na sobotu (viz přihláška). Případně ze čtvrtka na pátek při KH II konaném v pátek. V pátek (čtvrtek) počítejte s možností prostoru na přenocování nejdříve po 21. hodině. Poskytujeme masérny, které jsou využity i do pozdějších hodin. 1 noc 150,- Kč (neslouží k zisku, ale k pokrytí nákladů). K dispozici jsou nafukovací podložky, deka a malý polštář. Postele skutečně nemáme. Pokud rádi něco vlastního, není problém si přivézt s sebou. K dispozici je sprcha. V případě potřeby většího pohodlí je nutné si dostatečně předem zajistit nocleh v nějakém ubytovacím zařízení (i přímo v Horních Počernicích, od penzionů po lepší hotely), které si vyhledáte na internetu.