KH - přihláška a informace

27.09.2019

Právě se rozhodujete nebo jste se již rozhodli vyplnit a odeslat přihlášku na kurz hirudoterapie? Rádi Vás uvítáme mezi kolegy / kolegyněmi se zájmem o pijavičky a pozitivní účinky jejích látek na lidský i zvířecí organizmus. Pokud se začnete hirudoterapii věnovat aktivně, můžeme Vás přidat na web o Pijavici lékařské. Najdete zde i výsledky z terapií u lidí i zvířátek.

Termíny kurzů KH I na rok 2021, víkendy:
4. - 5. prosinec.
Termín KH II není na rok 2021 stanoven.

Kurzovní cena je stanovena na 100,- Kč od jedné pijavičky výše. Při koupi 100 a více kusů je cena 95,-Kč / 1pij. Tyto ceny platí pouze na kurzu. Na kurzu obdržíte ceník pro absolventy kurzu hirudoterapie. Minimální počet pijavic na terapii je průměrně 30-50 ks.

Po odeslání Přihlášky Vám určitě napíšeme zpětnou vazbu na Vámi uvedený mail. Pokud do 3 dnů neobdržíte od nás mail, prosíme, pošlete přihlášku znovu nebo nás kontaktujte na telefon: 605 289 420. Mohlo se stát, že přihláška nepřišla. Aby se nestalo, že o Vás vůbec nevíme. Nebo přijde záloha a my nevíme, kam poslat info. Děkujeme za aktivní spolupráci.

Základní informace ke kurzu hirudoterapie

1) Co si vzít s sebou.
Na KH I doporučujeme si vzít s sebou převlečení, aby se Vám během aplikace pijaviček nepotřísnilo oblečení lihem, vytékající tekutinou z pijaviček, či krví, která z ranky vždy vytéká (přikládájí se v průběhu sobotního odpoledne). Za poškození Vašeho oblečení neneseme odpovědnost, byť převlečení není povinné. Dále (KH I i II) psací potřeby, sešit na poznámky, přezůvky (nejlépe otevřená obuv). Během kurzu Vám lektor může nahrát soubory z přednášky na Vámi přinesený flash disk. Dále si můžete přinést oběd na sobotu, který je možný ohřát v mikrovlnné troubě. Běžně se na oběd chodí společně s lektorem, ale nebráníme přinést si jídlo vlastní.

2) Co obdržíte na kurzu a je zdarma.
Při zahájení kurzu získáte barevnou knihu o pijavici lékařské v češtině (běžná cena je 490,- Kč), velmi obsáhlá a detailní skripta ve slovenském jazyce, dvě pijavice lékařské, které se aplikují přímo na kurzu, skleničku na zakoupené pijavice během kurzu (není třeba vozit vlastní). Materiál na převaz místa aplikace a jednu náhradní sadu pro případ protečení původního materiálu. V ceně kurzu máte k dispozici teplý čaj i kávu, výběr je z více druhů a různé příchutě sirupů. K dispozici je perlivá i neperlivá voda.

3) Kurzovné a záloha na KH I a KH II.
Cena dvoudenního kurzu KH I je 5.995,- Kč.
Záloha
je stanovena ve výši 995,- Kč. Záloha ve výši 995,- Kč je NEVRATNÁ v případě neomluvení se z kurzu minimálně 3 dny předem (akutní situace individuálně), či v případě nenastoupení na kurz v den zahájení kurzu. Zálohu, prosím, převeďte na účet: 2108900536 / 2700. Variabilní symbol: 1111. Do Zprávy pro příjemce napište: 2DKH I + Vaše příjmení. Je možné zaplatit vyšší zálohu i celou částku kurzovného. Pokud by se na kurz dotyčný plátce nedostavil (neomluvil 3 dny předem), pak bude odečteno 995,- Kč a zbytek Vám převedeme na účet ze kterého platba přišla. Čím dříve zálohu pošlete, tím máte místo na kurzu jistější. Nejpozději však 10 dní před kurzem.

Cena jednodenního kurzu KH II je 3.990,- Kč.
Záloha
je stanovena ve výši 990,-Kč. Zašlete, prosím, na účet: 2108900536 / 2700, Variabilní symbol: 2222. Do Zprávy pro příjemce napište: 1DKH II + Vaše příjmení. Zálohu na KH II, prosíme, poslat na účet nejpozději do 10 dnů před zahájením kurzu.

4) Pijavice lékařské zakoupené na kurzu.
Během vyplňování přihlášky na kurz se vyplní také počet pijavic lékařských, které si přejete zakoupit během kurzu. Takto uvedený počet máte garantovaný. Cena za nákup pijaviček na kurzu je 1 - 99 = 90,- Kč / 1ks, 100 a více = 85,- Kč / 1ks. Následné nákupy pijavic jsou dle tabulky pro terapeuty, kterou na kurzu obdržíte. Je možné si žádnou neobjednat, avšak rozhodnete-li se pro nákup během kurzu, je třeba vyčkat na nákupy předem objednané. V případě že pijavičky zbydou, pak si je můžete zakoupit pro sebe. Minimální doporučený počet pijavic, byť na osobní následnou aplikaci, je cca 40 pijavic. Platba za pijavičky na kurzu POUZE V HOTOVOSTI. V HP jsou 3 bankomaty (KB, Č. spoř., UniCbank) na Náchodské ulici a prodejny Albert nedaleko centra. Účastníci si odvážejí pijavičky v sobotu. Současně při převzetí proběhne platba.

5) Časy zahájení a ukončení kurzu.
V sobotu / pátek je začátek kurzu v 9.00 hodin. Prosíme o příchod před 9. hodinou, abychom mohli vyřídit doplatky a doplnili základní informace (kvůli osvědčení). V sobotu se aplikují vzájemně pijavičky. Dle počtu účastníků a průběhu aplikací se končí v sobotu kolem 17.00 až 18.00 hodiny. V neděli je běžně začátek v 9.00 hodin. Někdy se účastníci domluví s lektorem na zahájení v 8.30 hodin (mohou-li všichni). V neděli se končí kolem poledne, maximálně do 13.00 hodin.

6) Možnost přenocování v CRaZ Perla, jen po dobu konání kurzu.
V našem centru můžete přenocovat ze soboty na neděli i z pátku na sobotu. V pátek počítejte s možností prostoru na přenocování nejdříve po 19. někdy po 21. hodině. Poskytujeme masérny, které jsou využity i do pozdějších hodin. Tedy přenocovat 1 nebo 2 noci, či žádnou (uvedete v přihlášce). 1 noc 90,- Kč (neslouží k zisku, ale k pokrytí nákladů). K dispozici jsou karimatky nebo masážní lůžko, deka a malý polštář. Postele skutečně nemáme. Pokud rádi něco vlastního, není problém si přivézt s sebou. K dispozici je sprcha. V případě potřeby většího pohodlí je nutné si dostatečně předem zajistit nocleh v nějakém ubytovacím zařízení (i přímo v Horních Počernicích, od penzionů po lepší hotely), které si vyhledáte na internetu.