Kurz hirudologie - přihláška + informace

28.09.2019

Kurz terapie pijavicí lékařskou pro terapeuty s osvědčením pro aplikaci široké veřejnosti. Na kurzu se dozvíte mnoho informací o historii i současnosti přikládání pijavic lékařských. Indikace a kontraindikace. Jak pijavičky použít, kam i kdy se smí aplikovat a kam ani kde se nesmí. Naučíte se pijavičky přikládat i odnímat, což je podmínkou kurzu.

Rádi Vás uvítáme mezi kolegy / kolegyněmi se zájmem o pijavičky a pozitivní účinky jejích látek na lidský i zvířecí organizmus. Pokud se začnete hirudoterapii věnovat aktivně, můžeme Vás přidat na web o Pijavici lékařské. Najdete zde i výsledky z terapií u lidí i zvířátek. Pod přihláškou jsou důležité informace pro účastníky kurzu.

Termín KH I rok 2024: víkend - 6. - 7. duben, 25. - 26. květen, 19. - 20. říjen
Termín KH II rok 2024: pátek - neproběhne - připravuje se nový koncept přednášky

Po odeslání Přihlášky Vám určitě napíšeme zpětnou vazbu na Vámi uvedený mail. Pokud do 3 dnů neobdržíte od nás mail, prosíme, pošlete přihlášku znovu nebo nás kontaktujte na telefon: 605 289 420. Mohlo se stát, že přihláška nepřišla. Aby se nestalo, že o Vás vůbec nevíme. Nebo přijde záloha a my nevíme, komu poslat info. Děkujeme za aktivní spolupráci.


Základní informace ke kurzu hirudoterapie

1) Co si vzít s sebou.
Doporučujeme převlečení, aby se Vám během aplikace pijaviček nepotřísnilo oblečení lihem, vytékající tekutinou z pijaviček, či krví, která z ranky vždy vytéká (přikládájí se v průběhu sobotního odpoledne). Za poškození Vašeho oblečení neneseme odpovědnost, byť převlečení není povinné. Dále psací potřeby, sešit na poznámky, přezůvky (nejlépe otevřená obuv). Během kurzu Vám lektor může nahrát soubory z přednášky na Vámi přinesený flash disk. Dále si můžete přinést oběd na sobotu, který je možný ohřát v mikrovlnné troubě. Běžně se na oběd chodí společně s lektorem, ale nebráníme přinést si jídlo vlastní.

2) Co obdržíte na kurzu a je zdarma.
Při zahájení kurzu získáte obsáhlou barevnou knihu (autorem lektor, pan Legát, korektura překladu Kateřina Hliněnská) o pijavici lékařské v češtině (běžná cena je 410,- Kč), obsáhlý elektronický odkaz na úložiště lektora pana Legáta, dvě pijavice lékařské, které se aplikují přímo na kurzu. Materiál na převaz místa aplikace a jednu náhradní sadu pro případ protečení původního materiálu. V ceně kurzu máte k dispozici teplý čaj i kávu, výběr je z více druhů a různé příchutě sirupů. K dispozici je perlivá i neperlivá voda. Ceník prodeje pijavic pro absolventy kurzu.

3) Kurzovné a záloha.
Cena dvoudenního kurzu je 6.995,- Kč.
Záloha
je stanovena ve výši 995,- Kč (neposílejte jinou částku, doplatek v den zahájení kurzu v hotovosti). Záloha je NEVRATNÁ v případě neomluvení se z kurzu minimálně 5 dní předem (akutní situace individuálně), či v případě nenastoupení na kurz v den zahájení kurzu. Zálohu, prosím, převeďte na účet: 2108 9005 36 / 2700. Variabilní symbol: 1111. Do Zprávy pro příjemce napište: 2DKH + Vaše příjmení. Čím dříve zálohu pošlete, tím máte místo na kurzu jistější. Nejpozději 14 dní před kurzem.

4) Pijavice lékařské zakoupené na kurzu.
Během vyplňování přihlášky na kurz se vyplní také počet pijavic lékařských, které si přejete zakoupit během kurzu. Takto uvedený počet máte garantovaný. Cena za nákup pijaviček na kurzu je 1 - 99 = 100,- Kč / 1ks, 100 a více = 95,- Kč / 1ks. Nákupy pijavic po kurzu jsou dle ceníku pro terapeuty, který na kurzu obdržíte. Je možné si žádnou neobjednat, avšak rozhodnete-li se pro nákup během kurzu, je třeba vyčkat na nákupy předem objednané. V případě že pijavičky zbydou, pak si je můžete zakoupit pro sebe. Minimální doporučený počet pijavic, byť na osobní následnou aplikaci, je cca 30-40 pijavic. Platba za pijavičky na kurzu v hotovosti. V Horních Počernicích jsou 3 bankomaty (KB, Č. spoř., UniCbank). Účastníci si přebírají pijavičky v sobotu / neděli. Současně při platbě doplatku kurzovného proběhne platba za pijavice. Pro uchovávání pijavic nabízíme velkou sklenici s umělým víčkem v ceně 100,- Kč.

5) Časy zahájení a ukončení kurzu.
V sobotu KH I / pátek KH II je začátek kurzu v 9.00 hodin. Prosíme o příchod před 9. hodinou, abychom mohli vyřídit doplatky a doplnili základní informace (kvůli osvědčení). V sobotu se aplikují vzájemně pijavičky. Dle počtu účastníků a průběhu aplikací se končí v sobotu kolem 17.00 až 18.00 hodiny. V neděli je začátek v 8.00 hodin. V neděli se končí mezi 12. - 13. hodinou dle počtu účastníků.

6) Možnost přenocování v CRaZ Perla, jen po dobu konání kurzu.
V našem centru můžete přenocovat ze soboty na neděli i z pátku na sobotu (viz přihláška). V pátek počítejte s možností prostoru na přenocování nejdříve po 20. hodině. Poskytujeme masérny, které jsou využity i do pozdějších hodin. 1 noc 100,- Kč (neslouží k zisku, ale k pokrytí nákladů). K dispozici jsou karimatky / nafukovací podložky, deka a malý polštář. Postele skutečně nemáme. Pokud rádi něco vlastního, není problém si přivézt s sebou. K dispozici je sprcha. V případě potřeby většího pohodlí je nutné si dostatečně předem zajistit nocleh v nějakém ubytovacím zařízení (i přímo v Horních Počernicích, od penzionů po lepší hotely), které si vyhledáte na internetu.