Terapie Rázovou vlnou

Rázová vlna - BTL 6000

je přístroj využitelný v mnoha oborech jako jsou například ortopedie, fyzioterapie, sportovní medicína, urologie. Jejími hlavními výhodami je regenerace tkání, úleva od bolesti, odstranění kalcifikací a svalová relaxace. Zároveň se jedná o neinvazivní terapii bez potřeby užívat léky proti bolesti. To vše dělá z rázové vlny ideální nástroj pro urychlení hojení a léčbu mnoha indikací působících chronickou bolest.

Princip rázové vlny

Rázová vlna je akustický jev, který přenáší velké množství energie do bolestivých míst a do tkání se subakutními, subchronickými a chronickými obtížemi. Tato energie napomáhá regeneraci a reparativním procesům v kostech, vazivu a jiných měkkých tkáních. Rázové vlny jsou charakteristické skokovou změnou tlaku, vysokou amplitudou a neperiodicitou. Kinetická energie projektilu, vytvořená stlačeným vzduchem, je přenášena do transmiteru na konci aplikátoru a dále do tkáně.

Radiální Rázová vlna, žijte bez permanentní bolesti!

Co říkají naši klienti o terapii?

"Již po 1. ošetření jsem pozoroval zlepšení hybnosti bolavého ramene" - Leoš B., 54 let.

"Bezprostředně po ošetření mě výrazně méně bolely oba ošetřené lokty. Tohoto pocitu jsem si užívala po celý den. Následující den, v souladu s upozorněním terapeutky, došlo ke zvýšené citlivosti, která další den odezněla. Nyní se cítím mnohem lépe a teším se na další terapii" - Yvona H. 50 let.

"Přes měsíc a půl mě trápil loket. Lékař mi sdělil, že jde o tenisový loket. První ošetření bylo vcelku příjemné a následující dny s nižší bolestivostí. Jsem zvědav na pocity po doporučených dalších 4 ošetřeních. Po ukončené terapii se stav výrazně zlepšil. Opět uzvednu plný hrníček." - Luboš M, 58 let.

"Trápí mě již několik let artróza kloubů u prstů ruky. Na doporučení jsem využila rázovou vlnu. Přímé ošetření sice příjemné není, ale už po první terapii cítím výraznější ústup problému. Vždy na jaře zopakuji preventivně 3 terapie a díky tomu mohu nadále pracovat bez bolestí" - Kateřina H, 52 let.