Pohodový rok 2023 a těšení se na Vánoce.

Dárkové vánoční poukazy

Uděláte radost svým blízkým i známým.

Vánoční

Vyberte si vánoční dárkový poukaz a obdarujte na Ježíška Vaše blízké, známé, kamarády a další lidičky kolem sebe. Určitě si na Vás rádi vzpomenou, jakmile budou na pohodové masáži, na kterou si najdou čas třeba až na jaře.

Objednávkový formulář

POZNÁMKA:
k výběru textu za 1) Ve Vašem vlastním celém textu DP musí být uvednena: libovolná částka za procedury (např.: masáže a terapie v hodnotě 1.500,-Kč), nebo kolikrát druh procedury s časem (např.: 5x regenerační masáž v délce 30 minut). Váš text může obsahovat osobní oslovení (Haničce...).
k výběru textu 2) Napíšete jen vlastní oslovení (např.: Pro Janičku) a vyberete z nabídky a) nebo b) z přednastavených textů, které napíšeme na DP.
"Dárek od Ježíška" je neměnný nadpis. Text je napsán pod ním.

Osobní vyzvednutí do 23. 12. do 20.00 hodin. Přes Zásilkovnu odešleme nejpozději v pondělí 20. 12.
Na privátní adresu před Vánoci nezasíláme.

Zásilkovna: výdejní místa, vyberte Vám nejbližší. Napište Vaši adresu a na mapě najděte "svoji" Zásilkovnu. Klikněte na "Detail" a otevře se Vámi vybrané výdejní místo. Ideální je, když vložíte do pole "Zásilk. výdej. místo" kopii adresního řádku.
Na mobil obdržíte průběžné informace a po zaslání hesla k vyzvednutí si zajdete pro DP.


Informace o Vaší osobě, mail ani telefonní číslo nebude zneužito k marketinkovým účelům CRaZ Perla ani předána třetím osobám. Tento Objednávkový formulář slouží pouze ke zpracování, předání / odeslání Dárkového poukazu.