Radostné Vánoce a pohodový rok 2024.

Dárkové vánoční poukazy

Uděláte radost svým blízkým i známým.

Vyberte si vánoční dárkový poukaz a obdarujte na Ježíška Vaše blízké, známé, kamarády a další lidičky kolem sebe. Určitě si na Vás rádi vzpomenou, jakmile budou na pohodové masáži, na kterou si najdou čas třeba až na jaře. Pod obrázky je objednávkový formulář.

Objednávkový formulář

POZNÁMKA:
k výběru textu za 1) Ve Vašem vlastním celém textu DP musí být uvednena: libovolná částka za procedury (např.: masáže a terapie v hodnotě 1.500,-Kč), nebo kolikrát druh procedury s časem (např.: 5x regenerační masáž v délce 30 minut). Váš text může obsahovat osobní oslovení (Haničce...).
k výběru textu 2) Napíšete jen vlastní oslovení (např.: Pro Janičku) a vyberete z nabídky a) nebo b) z přednastavených textů, které napíšeme na DP.
"Dárek od Ježíška" je neměnný nadpis. Text je napsán pod ním.

Osobní vyzvednutí do 22. 12. do 20.00 hodin (pátek 2023). Přes Zásilkovnu odešleme nejpozději týden před vánočními svátky. Na privátní adresu 14 dní před Vánoci.

Zásilkovna: výdejní místa, vyberte Vám nejbližší. Napište Vaši adresu a na mapě najděte "svoji" Zásilkovnu. Klikněte na "Detail" a otevře se Vámi vybrané výdejní místo. Ideální je, když vložíte do pole "Zásilk. výdej. místo" kopii adresního řádku.
Na mobil obdržíte průběžné informace a po zaslání hesla k vyzvednutí si zajdete pro DP.


Informace o Vaší osobě, mail ani telefonní číslo nebude zneužito k marketinkovým účelům CRaZ Perla ani předána třetím osobám. Tento Objednávkový formulář slouží pouze ke zpracování, předání / odeslání Dárkového poukazu.