Obličej a dekolt

20.01.2020

Délka 30 minut. Pohodlně si lehněte na záda a zavřete oči. Při masáži zapomeňte na všední starosti. Celá masáž má blahodárný vliv na uvolnění stresu a napětí v partiích, kde jsou tyto negativní vlivy současného života nejdříve viditelné.

Masáž obličej a dekoltu.
Masáž obličej a dekoltu.

Masér/ka jemnými a cíleně vedenými pohyby vtírá speciální přírodní krém do Vaší pokožky obličeje. Ta následně "omládne", zbaví se jemných vrásek, přičemž dochází k celkovému vypínání pokožky.

Masáž dekoltu přirozeně navazuje po masáži obličeje. Nechte se hýčkat příjemnými tahy a vnímejte vůni z přírodního krému určenému jen na tyto citlivé partie Vašeho těla. Masážní tahy jsou lehké a spíše se zaměřují na aktivní roztírání krému do pokožky. Většinou si můžete vybrat ze tří druhů krémů na obličej, které Vám budou nabídnuty.

Tuto masáž je vhodné spojit s jinou masáží. Například spojením s relaxačně regenerační masáží zad a šíje na 30 minut s následnou masáží obličeje a dekoltu. Nebo můžete spojit záda s dolními končetinami zezadu (60 minut) a poté navázat masáží obličeje a dekoltu. Ceny masáží se sčítají.


Provádí:
Luboš Mrkus, tel.: 605 289 420
Zuzana Khalilová, tel.: 773 989 524