Indická masáž hlavy, antistresová

28.01.2020

Délka 30 minut. Indická masáž hlavy není pouze masáží hlavy. Procedura ošetřuje rovněž šíji, paže a obličej, a to vsedě či vleže přes lehké oblečení.

Jde o jemné léčivé působení, které může významně pomoci také při bolestech očí, hlavy a při migrénách. Odstraňuje každodenní stres, zlepšuje koncentraci, kvalitu vlasů, pomáhá od deprese. Procedura celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody. Podle zkušeností je skvělá pro klienty se sedavým zaměstnáním, kteří pracují s počítačem.

Masáž se rovněž doporučuje pro děti, zvláště hyperaktivní. Indická masáž hlavy díky svým účinkům může být významným pomocníkem ke zvýšení školní výkonnosti a pozornosti. Masáž se tradičně praktikuje v indických rodinách.

Technika vychází z tisíc let starého ajurvédského učení. Chcete i Vy užívat méně léků a žít skutečně zdravěji?

Osobní zkušenost maséra:
"Přišel za mnou jednou brankář fotbalového ligového dorosteneckého týmu s tím, že má problémy s migrénami. Tak jsem se přihlásil na kurz indické masáže hlavy. Přijdu na kurz, všude kolem samé ženy z masérských salonů a do toho já, od fotbalistů. Ale vše dopadlo velmi dobře. Brankáři po masážích migrény ustoupily a já tuhle masáž s radostí uplatňuji na všech, kteří mají obdobné problémy."


Provádí:
Eva Kliková, tel.: 732 766 681