Manuální lifting obličeje

26.01.2020

Délka 60 minut. Lifting - vyhlazovací masáž je nová manuální metoda vyhlazování obličeje. Zpomaluje přirozený proces stárnutí a dosahuje se tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Manuální lifting obličeje.
Manuální lifting obličeje.

Vyhlazovací masáž obličeje je oblíbená z důvodu ihned viditelných účinků, neboť se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Má hloubkové a detoxikační účinky. Působí na příčinu vzniku vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Důvodem takového působení je, že obličej je velmi citlivá partie, na němž je mnoho reflexních zakončení.

Při masáži se používají jednoduché masážní hmaty, které uvolňují veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbuzují krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí dýchání. Navíc dochází k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Při masáži dochází ke zrychlení metabolismu a tím k úbytku podkožního tuku.

Manuální lifting obličeje se doporučuje nejen ženám, ale i mužům nad 45 let věku. Péčí o svoji pokožku obličeje dosáhnete mladšího vzhledu. Nemusíte být bohatí, abyste, na první pohled, měli/y krásnou a vypnutou pokožku obličeje. Stačí navštívít naši specialistku na lifting obličeje s dlouholetou praxí.


Provádí:
Ilona Mrzílková, tel.: 602 853 260