Breussova masáž

29.01.2020

Délka 30, 60 minut. Breussova masáž významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a přináší úlevu od bolesti zad. Funkce plotének se dá opakovanou masáží obnovit.

Breussova masáž.
Breussova masáž.

Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Jemnými hmaty se oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů. Podporou pro regeneraci je třezalkový olej, který proniká hlouběji k páteři.

Jedná se o pomocnou diagnostickou techniku a masážní metodu, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu. Má léčivé a relaxační účinky.

Při Breussově masáži se současně stimulují akupresurní body, které jsou uloženy podél páteře, příznivě se tím působí i na vnitřní orgány. Při magnetizaci, v závěru procedury, proudí do problematických míst léčivá energie. Přidáním hmatů z klasických masáží se její účinky rozšiřují i na šíji a ramena. 

Třezalkový olej má nesmírnou léčivou sílu. Používá se zejména při masážích páteře. Proniká k meziobratlovým ploténkám, které nabobtnávají, a tím dochází k uvolnění nervů vycházejících odsud do celého těla. Vhodná je rovněž na namožené svaly, bolavá záda a podrážděnou pleť v domácí péči. Třezalkový olej má načervenalou barvu a doporučuje se i jako zklidňující přísada do koupele. Jde o substanci olivového oleje lisovaného za studena s květem třezalky. 


Provádí:
Veronika Dobrovolská, tel.: 608 900 723
Eva Kliková, tel.: 732 766 681
Irena Nováková, tel.: 608 335 921