Breussova masáž

28.09.2019

Délka 30, 60 minut. Breussova masáž významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a přináší úlevu od bolesti zad. Funkce plotének se dá opakovanou masáží obnovit.

Jemnými hmaty se oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo. Podporou pro regeneraci je třezalkový olej, který proniká hlouběji k páteři.

Při Breussově masáži se současně stimulují akupresurní body, které jsou uloženy podél páteře, příznivě se tím působí i na vnitřní orgány. Při magnetizaci, v závěru procedury, proudí do problematických míst léčivá energie. Breussova metoda je jemnou energetickou masáží zad a páteře. Přidáním hmatů z klasických masáží se její účinky rozšiřují i na šíji a ramena. Má léčivé a relaxační účinky. Při masáži se používá třezalkový olej.

Třezalkový olej má nesmírnou léčivou sílu. Používá se zejména při masážích páteře. Proniká k meziobratlovým ploténkám, které nabobtnávají, a tím dochází k uvolnění nervů vycházejících odsud do celého těla. Vhodná je rovněž na namožené svaly, bolavá záda a podrážděnou pleť v domácí péči. Třezalkový olej má načervenalou barvu a doporučuje se i jako zklidňující přísada do koupele. Jde o substanci olivového oleje lisovaného za studena s květem třezalky. Olej lze zakoupit přímo v CRaZ-Perla.


Provádí:
Veronika Dobrovolská, tel.: 608 900 723
Eva Kliková, tel.: 732 766 681
Irena Nováková, tel.: 608 335 921