Královská 4 ruční masáž

30.09.2019

Délka 60 minut. Unikátní masáž, kterou vyhledávali již staří Řekové i Římané. Pracují při ní masérka s masérem najednou na odlišných partiích těla nebo masírují společně jednu partii (např. dolní končetiny).

Královská 4 ruční masáž.
Královská 4 ruční masáž.

Při této masáži probíhá Vaším tělem energie ženy i mužesoučasně. Dochází tak k maximálnímu uvolnění a hluboké relaxaci. Ve spojení s hudbou, svíčkami, teplem a tlumeným osvětlením je masáž tím pravým, pro ženy i muže. Zvláště ženy (tzv. středního věku) ji mají rády, neboť má omlazující účinky. Nechte se unést masáží celého těla za poloviční čas (záda, šíje, dolní končetiny, oblast kříže a pánve, horní končetiny, břicho hrudník a obličej). Výběr partií doladíme před masáží.

Doporučujeme

Královská čtyřruční masáž je masáž dvou masérů na jednom klientovi. Pokud si přejete masáž současně (pár) a přijdete se svým protějškem, pak Vám nabízíme Partnerskou masáž. V té chvíli masírují masérka a masér současně, ale každý klient leží na jednom lůžku. Nebo jste masírováni v současném čase, ale každý v jiné masérně.


Provádí:
Kateřina Hliněnská + Luboš Mrkus, tel.: 605 289 420