Partnerská masáž pro dva klasická

24.09.2019

Délka 60, 90 minut. Při této masáži společně masírují masér i masérka, na dvou samostatných masážních lůžkách v jedné místnosti (nebo odděleně), viz níže. Partnerská masáž je nejen pro páry manželské, ale i přátelské a kamarádské (žena + muž, žena + žena, muž + muž).

Partnerská masáž klasická.
Partnerská masáž klasická.

Pokud je na masáži žena a muž, je běžným zvykem, že masér masíruje ženu a masérka muže, aby tak mohla proudit doplňující se vzájemná energie. Během partnerské masáže zažijete příjemné pocity uvolnění, odreagování od stresu i každodenních starostí. Současně můžete vnímat blízkost svého protějšku (var.1) nebo si užít samoty a svého "já" (var.2). Masáž bude přizpůsobena konkrétním potřebám klienta. Technika masáže tak nemusí být vždy stejná u obou partnerů. Partnerská masáž probíhá za zvuků příjemné relaxační hudby, kterou Vám vybereme sami nebo si můžete přinést vlastní CD či flash disk. Při setmění doplňují atmosféru zapálené svíčky. Hřeje aromalampa s uvolňující a smyslnou vůní. Partnerská masáž je vhodný dárek k různým příležitostem.

Můžete vybírat ze dvou variant průběhu masáže.

  1. jste oba v jedné místnosti na samostatných lůžkách a masírujeme vás současně.
  2. jste každý v jiné masérně, tedy odděleně, ale masírováni ve stejném čase.

Výběr varianty, prosím, nahlaste při objednání, abychom mohli vše připravit dopředu. Děkujeme za pochopení.

Chcete-li si užít krásné pocity z masáže samotné a nechat doznít blahodárné dotyky masérky a maséra na svém těle až do konce, pak Vám doporučujeme Partnerskou masáž při svíčkách s občerstvením a půl hodinovým odpočinkem v soukromí centra.


Provádí:
Kateřina Hliněnská + Luboš Mrkus, tel.: 605 289 420
Zuzana Khalilová + Radka Truhlářová, tel.: 605 289 420