Večerní víkendová Partnerská masáž při svíčkách s občerstvením

22.09.2019

Délka 120 minut. Jedinečná masáž pro páry, které si chtějí užít nádherných pocitů dotyků z masáže. Společně masírují masérka i masér v jedné místnosti na dvou samostatných masážních lůžkách. Hraje klidná relaxační hudba, jste obklopeni tmou a svítí jen svíčky. V ceně občerstvení, viz popis.

Večerní víkendová Partnerská masáž.
Večerní víkendová Partnerská masáž.

Tato partnerská masáž je určena pro páry, jež ještě nezapomněly na hezké chvíle vzájemných prožitků nebo si naopak chtějí tyto časy připomenout. Zažijete příjemné pocity uvolnění, odreagování od stresu i každodenních starostí a současně vnímáte blízkost svého protějšku. Je Vám masírováno tělo (partie si vyberete před masáží) masážními prostředky, které blahodárně působí na Vaši mysl a povzbuzují vzájemnou sladěnost duše i těla.

Partnerská masáž - občerstevní.
Partnerská masáž - občerstevní.

Před masáži od nás dostanete jako dárek lahvinku červeného nebo bílého vína či sektu (dle Vašeho výběru), včetně malého občerstvení (vše v ceně) a cca půl hodinku na doznění pocitů z masáže bez naší přítomnosti. Udělejte radost svému partnerovi nebo své partnerce tímto večerem, na který se nezapomíná.

Po vzájemné dohodě mezi Vámi a námi, můžeme jednotlivé časy upravit. Orientační časy jsou: 15 minut úvodní přijetí, 60 minut masáž, 35 minut vzájemné doznění a 10 minut rozloučení. Celkem cca 120 minut. Druh občerstvení je pro Vás překvapením centra. Tato masáž je skvělým dárkem jak pro milence, novomanžele, tak pro páry, které mají rádi spontánnost a výjimečnost okamžiku...


Provádí:
Kateřina Hliněnská + Luboš Mrkus, tel.: 605 289 420