Horké mušle rituál Tokoriki

25.09.2019

Délka 90 minut. Tento rituál je celosvětovou novinkou a je velmi vyhledáván v různých hotelech, letoviscích nejen u mořských pobřeží. Vy se však díky horkým mušlím můžete na takové letovisko sami přenést v myšlenkách, či ve spánku při rituálu samotném. Zapomeňte na všední starosti a představujte si šumění lastur a mořských vln.

Horké mušle rituál Tokoriki.
Horké mušle rituál Tokoriki.

To vše Vám přeneseme pomocí horkých mušlí, neboť techniky při samotné masáži napodobují hru vln na mořském pobřeží. Vždyť masáž pochází z exotického tichomoří v oblasti Jižního Pacifiku.

Celý rituál probíhá v zatmavené místnosti, s hořícími svíčkami, vůni nám přináší zapálená vonná tyčinka a hraje příjemná relaxační hudba. Celá procedura je plánována na 120 minut. Nejčastěji se rituál provádí na zádech a dolních končetinách s propojením obou partií. Abyste rituál prožili opravdu intenzivně a vnímali jej jako celek je ideální nemít na sobě žádné oblečení, aby tahy mušlemi byly plynulé a mohly volně "klouzat" po Vaší pokožce. Avšak pro případ osobního pocitu, máme k dispozici jednorázová tanga.

Rituál obsahuje:

  • 20 min peeling masírovaných partií z mořské soli + omytí žínkou a teplou vodou,
  • 20 min relaxačně havajskou masáž masírovaných partií s olejem,
  • 60 min masáž horkými mušlemi,
  • 15 min aplikaci přírodního, za studena lisovaného, kokosového tuku,
  • 5 min harmonizující odpočinek na vyhřáté podložce pod přikrývkou.

Provádí:
Mrkus Luboš, tel.: 605 289 420