Horké mušle rituál Tokoriki

25.09.2019

Délka 90 minut. Tento rituál je celosvětovou novinkou a je velmi vyhledáván v různých hotelech, letoviscích nejen u mořských pobřeží. Vy se však díky horkým mušlím můžete na takové letovisko sami přenést v myšlenkách, či ve spánku při rituálu samotném. Zapomeňte na všední starosti a představujte si šumění lastur a mořských vln.

To vše Vám přeneseme pomocí horkých mušlí, neboť techniky při samotné masáži napodobují hru vln na mořském pobřeží. Vždyť masáž pochází z exotického tichomoří v oblasti Jižního Pacifiku.

Celý rituál probíhá v zatmavené místnosti, s hořícími svíčkami, vůni nám přináší zapálená vonná tyčinka a hraje příjemná relaxační hudba. Celá procedura je plánována na 120 minut. Nejčastěji se rituál provádí na zádech a dolních končetinách s propojením obou partií. Abyste rituál prožili opravdu intenzivně a vnímali jej jako celek je ideální nemít na sobě žádné oblečení, aby tahy mušlemi byly plynulé a mohly volně "klouzat" po Vaší pokožce. Avšak pro případ osobního pocitu, máme k dispozici jednorázová tanga.

Rituál obsahuje:

  • 20 min peeling masírovaných partií z mořské soli + omytí žínkou a teplou vodou,
  • 20 min relaxačně havajskou masáž masírovaných partií s olejem,
  • 60 min masáž horkými mušlemi,
  • 15 min aplikaci přírodního, za studena lisovaného, kokosového tuku,
  • 5 min harmonizující odpočinek na vyhřáté podložce pod přikrývkou.

Provádí:
Mrkus Luboš, tel.: 605 289 420