Čínská masáž

27.09.2019

Délka 60 minut. Čínská masáž je vůbec nejstarším známým druhem masáží, o kterém se nám dochovala zpráva. Nejstarší dosud objevené záznamy pocházejí ze 4. tísiciletí před naším letopočtem.

Tato masážní technika pramení z poznatků klasické tradiční čínské medicíny, která je založena na celostním pojetí člověka. Čínskou masáží uvolňujeme zablokovanou energii v organizmu. Působením na energetické body a meridiány dochází k harmonizaci a vitalizaci životní energie. Proti potížím současného uspěchaného stylu života se velmi osvědčila masáž hlavy. Spočívá v aktivaci určitých akupunkturních bodů se současnou masáží obličeje. Díky tomu se odbourává stres a navozuje se pocit svěžesti a hlubokého uvolnění.

Indikace: bolesti hlavy-migrény, stres, nespavost, dýchací, zažívací a vylučovací ústrojí.

Kontraindikace: těhotenství, vysoký krevní tlak, záněty žil, křečové žíly, srdeční potíže.

Nutné dodržet! Nežli se objednáte na čínskou masáž, je nutné absolvovat minimálně tři regenerační masáže zad a šíje s odstupem cca 7 dní po každé masáži. Důvodem, je žádoucí uvolnění svalů před čínskou masáží, která je velmi intenzivní a může být zbytečně bolestivá při masáži samotné i následující dny.


Provádí:
Luboš Mrkus, tel.: 605 289 420