Celotělová masáž pro ženy

30.09.2019

Délka 130 minut. Přijďte si odpočinout, zrelaxovat, uvolnit stresy a nabít se pozitivní energií do dalších dní. Čeká na Vás teplé prostředí, plápolající svíčky, rozehřátá podložka na lůžku. Místnost je provoněna vonnou tyčinkou a hraje jemná relaxační hudba. Uvolněte se a prožijte ráj na zemi.

Celotělová masáž pro ženy.
Celotělová masáž pro ženy.

Masáž je prováděna na celém těle. Od vlasové části hlavy ke konečkům prstů nohou na zadních partiích. Váš očekávaný spánek přeruší jen otočení se na záda. Pokračujeme od konečků prstů nohou k obličeji, kterým je celá masáž zakončena (obličej není podmínkou, jste-li nalíčena). Samozřejmostí je současná masáž celých paží po obou stranách. Vaše tělo je hýčkáno nejen hlubšími, ale i jemnými tahy, především táhlé hmaty rukami i předloktími dodají masáži tu pravou pohodu. Teplé dlaně maséra Vás příjemně mačkají, hladí, dodávají pozitivní energii, šimrají konečky prstů a jemně provrtávají Vaši teplou pokožku.

Cílem Vaší masáže je:

  • krásné uvolnění těla i mysli
  • zapomění na každodenní starosti
  • odplavení stresů uložených ve svalech
  • předání pozitivní energie
  • nádherný relaxační efekt
  • odpočinek a ničím nerušený spánek

K masáži se používají vonné přírodní olejíčky. Není třeba se bát "suché" masáže. Na Vaše tělo je nanášen olejíček častěji tak, aby dlaně mohly příjemně rozvádět uvolňující teplo a předávat pozitvní energii. Na celé dolní končetiny používáme speciální balzám. Masáž obličeje je velmi jemná a příjemná s použitím přírodního krému na jemnou pleť. Dáme Vám vybrat ze dvou možností.


Provádí:
Mrkus Luboš, tel.: 605 289 420