Reference od klientů

Zde uvádíme reference od našich klientů, kteří absolvovali ošetření vysokovýkonovým laserem 10 W:


Mám dvě zkušenosti. S plísňovými 3 nehty na nohou a s pupínky mezi půlkami. Nic jsem o nějakém laseru nevěděl. Až mi jeden kámoš řekl, že se to dá řešit laserem a mají ho v Perle v Počernicích. Zavolal jsem. Ujala se mě příjemná terapeutka. Vysvětlila mi, že nehty se budou uzdravovat déle, ale od pupínků mi pomůže mnohem dřív. Nehty pohoda, ale odhalit zadek... Svědění však bylo nepříjemný a drbání ještě víc. Ulehl jsem a nechal na sebe svítit. A skvělé! Velké svědění přestalo už po prvním ošetření, po 4 už jsem se drbat nemusel. Nehty stále řešíme, ale také začínají vypadat lépe. Těším se na výsledek. Luboš, Černý Most.


Terapii laserem jsem zvolila na akutní zánět v rameni. Už po prvním ošetření jsem cítila úlevu od bolesti. Celkem jsem absolvovala 6 ošetření a výrazně se moje potíže zmírnily. Mohu jen doporučit, protože to funguje. Eva, Horní Počernice


Opakující se problémy s krční páteří a bolestí hlavy vyústili v návštěvu ortopedie - obstřik krční páteře, léky na bolest a na uvolnění svalů. Potřebovala jsem ale rychlou úlevu, Katka mi nabídla možnost laseru a rázové vlny, což by mě ani nenapadlo, že by to pro mě mohlo být vhodné. Hned po prvním ošetření laserem jsem cítila prohřátí a uvolnění svalů. A po delší době jsem se probudila ráno bez bolesti hlavy! Následovaly další dvě návštěvy laseru doplněné o rázovou vlnu, která ještě více podpořila rozvolnění spasmů.
Ani jednou mi ošetření laserem a rázovou vlnou nepůsobilo bolest či jinou reakci. Více mi vyhovovala slabší síla rázové vlny, zkoušeli jsme silnější, ale ta mi příjemná nebyla.
Veškerý průběh ošetření mi byl podrobně vysvětlen, tak jsem pokaždé věděla co mne čeká a co mohu cítit.
Zatím jsem bez nepříjemné bolesti krční páteře a hlavy (což podporuji denním cvičením a protahováním). Ráda znovu tyto ošetření navštívím preventivně abych se vyhnula následným problémům.
Škoda, že o těchto možnostech léčby/prevence neinformují lékaři, rehabilitační lékaři nebo maséři či fyzioterapeuti.
Eliška, Praha 9