Reference na ošetření Elektromagnetickou stimulací

Vážení klienti,
uvádíme zde zkušenosti z ošetření vysokoindukčním magnetem přístrojem Salus Talen-A.

Zápůjčka přístroje na 3 týdny na studii účinků.

Vedení firmy Madisson bylo tak laskavé, že nám zapůjčilo přístroj Salus Talent-A na 3 týdenní zkušební dobu. Během této doby jsme provedli praktickou studii u lidí s různými problémy. Byly doporučeny minimálně 4 návštěvy (ošetření) během nichž jsme testovali účinky přístroje. Firma garantuje, že stimulace je účinná již během prvních návštěv. Zvolili pro každého minimálně 4 ošetření.
V průběhu aplikací se opravdu lidem zlepšily stavy při potížích s močovou inkontinencí a ustupovaly bolesti ramen, beder i kolen. Někteří lidé si počet dobrovolně zvýšili, když zjistili, že to opravdu funguje. V referencích najdete popis průběhů ošetření a výsledky. Na základě těchto informací, jsme se rozhodli přístroj zakoupit, abychom mohli pomoci všem, kteří nás navštíví. Na obrázku "křeslo" propojené s přístrojem na problémy s inkontinencí a sexuálními poruchami žen i mužů. Na křesle se sedí a elektromagnetické pole působí v oblasti pánevního dna.

Uvádíme vlastní zkušenosti klientů ze studie.

Indikace: necitlivé pánevní dno po porodu v roce 2022. Velmi slabé pohyby svalů. Prolaps II. stupně. Paní 43 let.
Výsledek po 4 ošetření: zlepšení citlivosti, subjektivní pocit větší pevnosti, dle KO na RHB zlepšení, na ultrazvuku viditelný zdvih.
Následná 4 ošetření: mé očekávání větší citlivosti a schopnost pánevní dno ovládat se naplnilo.


Indikace: bez zjevných potíží, zkouška jako prevence. Paní 58 let.
Výsledek po 4 ošetření: bez výraznějších pocitů zpevnění.
Následná 3 ošetření: dostavil se určitý pocit zpevnění.


Indikace: v květnu 2022 operace - odstranění kamínku v močovém měchýři. Pooperační inkontinence s celodenním únikem moči. Ponecháno samodoléčení stavu. Pán 75 let.
Výsledek po 4 ošetření: po prvních 4 sezeních se v den ošetření únik moči zvýšil, ale hned následující den se únik moči výrazně zmírnil. Nastaly vedlejší účinky, vibrace se propagovaly do zad, které způsobily mírnou bolest.
Následná 3 ošetření: dalšími sezeními se míra inkontinence ještě mírně snížila a tento stav se ustálil. K naprosté absenci nedošlo (pán bohužel nedochodil doporučených 10 ošetření, pozn. CRaZ Perla)


Indikace: po operaci prostaty. Pán 70 let.
Výsledek po 4 ošetření: pocit určitého zlepšení, únik moči se zmírnil.
Následná 6 ošetření: v průběhu se stav zlepšoval, dokonce jsem nemusel tak často měnit IK pomůcky. Ke konci ošetření došlo k podstanému snížení úniku moči. Po měsíci bych chtěl opět na přístroj.


Indikace: inkontinence. Paní 43 let.
Výsledek po 4 ošetření: už po 4. sezení jsem nemusela používat intimní vložku.
Následná 4 ošetření: kdo nikdy na dno necvičil, cítí, jak svaly pracují. Pán vše vysvětlil. Hlavně, jak si správně sednout na přístroj. To je velmi důležité. Každým sezením jsem se cítila lépe.


Indikace: trpím slabou inkontinencí, častým močením, především v noci, jsem diabetik. Paní 73 let.
Výsledek po 4 ošetření: během ošetření jsme cítila slabé vrnění v obl. pánevního dna. Již po první sezení jsem cítila zlepšení.
Následná 2 ošetření: únik moči se výrazně snížil, ráda dochodím další sezení (doporučeno 8-12).