Thajská masáž TOK SEN

17.01.2020

Délka 75 minut. Tok Sen je starodávná technika rytmického poklepávání pomocí speciální dřevěné paličky a klínu. Jemné vibrace stimulují svalová vlákna, šlachy a orgány v těle, tím oživují proudění energie a vitalitu. Pravidelné zvuky paliček napomáhají lepšímu uvolnění a relaxaci.

Thajská masáž TOK SEN.
Thajská masáž TOK SEN.

Masáž dřevěnými paličkami Tok Sen patří k tradičním technikám severního Thajska z oblasti ChiangMai. Tato energetická léčebná metoda se stále uplatňuje v zemědělských oblastech, kde farmáři dostávají masáž Tok Sen od členů rodiny po celodenní práci na poli. Speciální paličky a klíny se vyrábějí z ozvučného teakového nebo mangového dřeva, které poklepem vydává příjemný zvuk. Tato znovuobjevená technika je až překvapivě účinná a není bolestivá.

Thajská masáž Tok Sen se zaměřuje na svaly a vazivo a jemnými vibracemi pomáhá přirozeně uvolnit ztuhlé tělo a znovu rozproudit zablokovanou energii. Pomáhá s odstraněním potíží, jako jsou například bolesti hlavy, zad a končetin.

Přínos této masáže:

  • relaxace a harmonizace ve všech úrovních těla
  • zvýšená krevní cirkulace - jsou lépe vyživovány svaly, šlachy a orgány
  • uvolnění ztuhlých svalů a šlach - pružné svaly a šlachy netlačí na tepny, žíly, lymfatický systém a nervy. To umožňuje, aby všechny tkáně těla byly vyživovány a fungovaly správně.

Masáž Tok Sen se provádí v lehkém volném oblečení na podložce nebo na masážním lehátku. Každá procedura obsahuje navíc ošetření thajskými bylinkovými balzámy a nabídku thajského zázvorového čaje.

Provádí:
Veronika Dobrovolská, tel.: 608 900 723