Reiki

19.07.2021

Délka cca 60 minut. Terapeutka je Mistr Reiki III. Stupeň. Reiki pomáhá při odstraňování bloků na meridiánech či čakrách i jednotlivých orgánech.

Přikládání rukou na lidské, nebo zvířecí tělo za účelem uvolnění bolesti je staré, jako lidská civilizace sama. První věc, kterou většina lidí udělá, když ucítí bolest je, že si na postižené místo instinktivně přiloží dlaně. Lidský dotyk přináší teplo, vyrovnanost a léčení.

V našem těle jsou energetické dráhy - meridiány - energetická centra - čakry. Reiki pomáhá při odstraňování bloků na meridiánech či čakrách i jednotlivých orgánech. Lidé pak mohou tyto bloky vnímat jako brnění nebo chlad. Tím, že se tyto dráhy uvolní, dochází v těchto oblastech ke zlepšenému zásobování energií v určité části těla, kde může opět energie volně proudit

Energie Reiki je neutrální a pomocí symbolů její působení skutečně pozitivní. Reiki lze navíc použít u každého, bez ohledu na to, zda je mladý, či starý, zdravý či nemocný. Obvykle i zvířata, či pokojové rostliny reagují na Reiki velmi dobře.

Sezení Reiki trvá přibližně hodinu, jeho zahájení předchází konzultace celkového stavu jedince. Zároveň vydávám doporučení, které posilují očistu dle individuálních potřeb klienta. Někdy jde o očistné techniky, jindy o jógové techniky, případně jejich kombinaci.

Terapie je doporučené opakovat třikrát a to v romezí 3-4 týdnů z důvodů intenzivní očisty organismu.

Cena sezení je 1000 Kč.


Provádí:
Agáta Kouřilová, tel.: 773 00 116