Masáž meridiánů - čínská energetická masáž

23.09.2019

Délka 60 minut. Pro upevnění Vašeho zdraví a pohody Vám nabízíme druh masáže, která akceptuje základní principy čínské medicíny, tedy teorii Pět prvků, teorii vnitřních energetických drah (meridiánů) a teorii Yin-Yang.

Meridiány jsou cesty, kudy v těle proudí energie Qi (Čchi). Pokud dochází k porušení toku energie, může to mít nepříznivý vliv na aktivitu a pohodu. Nebudeme se Vás, jako člověka, který je doma v naší západní civilizaci, snažit přesadit o několik tisíc kilometrů východně. Budeme se jen, s pomocí ověřené čínské techniky a při využití akupresurních bodů, snažit prospět Vašemu zdraví a pohodě.

Budete li chtít, lze postupy kombinovat s dalšími technikami - například kinesiotejpem, či měkkými technikami. Pokud se však rozhodnete celých šedesát mimut věnovat svému tělu ošetření pomocí techniky meridiánů, budeme Vám v tom s radostí nápomocni.

Čínská energetická masáž

Při této masáži se dobře pracuje s energiemi masírovaného.

Pan Lukeš nám sdělil: "Je to už pár pátků, co jsem po návratu z kurzu čínské energetické masáže oznámil přítelkyni, cože to na ní vyzkouším. Jak to dopadlo? Od té doby, téměř při každé masáži, zařazuji prvky z této praktiky. A jsem uháněn, pokud to opomenu. Tato masáž je má pomocnice tehdy, kdy masírovanému trvá jeho otevírání se energiím delší dobu."


Provádí:
Radek Lukeš, tel.: 606 543 766
(pouze v pátek 18.00 - 21.00 hodin)