Horké mušle masáž

26.09.2019

Délka 60 minut. Luxusní masáž pro uvolnění těla i mysli. Masáž horkými mušlemi je velmi vyhledávanou a jednou z nejžádanějších procedur. Specifickým prvkem celé masáže jsou stále hřející mušle, s nimiž jsou prováděny velmi klidové, plynulé a relaxační tahy napodobující hru vln mořského pobřeží.

Horké mušle masáž.
Horké mušle masáž.

Ideální čas masáže je 60 minut. Je to čas aktivního tepla mušlí, kdy působí nejintenzivněji. Masáž se provádí na masážním lůžku a nejvíce využívané jsou partie šíje, zad, dolních končetin s celkovým propojením těchto partií. Ideální je nemít na sobě žádné oblečení. V případě osobního pocitu, Vám poskytneme jednorázová tanga. Používá se totiž větší množství oleje a neradi bychom Vám umastili osobní prádlo.

Doporučuje se v den příchodu na masáž zvýšit pitný režim. Během masáže se totiž tělo aktivně zbavuje usazených toxinů ve svalech a kloubech. Zvýšením přísunu tekutin se z těla, přirozenou cestou, toxiny vyplaví. Dále aktivní prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti masírovaných partií.

Teplo v mořských mušlích, nazývaných Lava Shells, se vytváří za pomoci dvou přírodních složek - Lava gelu a Lava aktivátoru. Tyto složky se umístí do mušle a chemickým procesem (do 5 minut) vzniká dlouhodobé teplo v rozmezí 38-55stC, až 90 minut. Mušle, nebo-li lastury, jsou vápenaté schránky mořských měkkýšů. Domorodci je opracovávají, vybrušují a leští do úplné hladkosti povrchu. Každá lastura je originální a jedinečná svojí velikostí i tvarem.


Provádí:
Mrkus Luboš, tel.: 605 289 420