Horké mušle masáž

26.09.2019

Délka 60 minut. Luxusní masáž pro uvolnění těla i mysli. Masáž horkými mušlemi je velmi vyhledávanou a jednou z nejžádanějších procedur. Specifickým prvkem celé masáže jsou stále hřející mušle, s nimiž jsou prováděny velmi klidové, plynulé a relaxační tahy napodobující hru vln mořského pobřeží.

Ideální čas masáže je 60 minut. Je to čas aktivního tepla mušlí, kdy působí nejintenzivněji. Masáž se provádí na masážním lůžku a nejvíce využívané jsou partie šíje, zad, dolních končetin s celkovým propojením těchto partií. Ideální je nemít na sobě žádné oblečení. V případě osobního pocitu, Vám poskytneme jednorázová tanga. Používá se totiž větší množství oleje a neradi bychom Vám umastili osobní prádlo.

Doporučuje se v den příchodu na masáž zvýšit pitný režim. Během masáže se totiž tělo aktivně zbavuje usazených toxinů ve svalech a kloubech. Zvýšením přísunu tekutin se z těla, přirozenou cestou, toxiny vyplaví. Dále aktivní prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti masírovaných partií.

Teplo v mořských mušlích, nazývaných Lava Shells, se vytváří za pomoci dvou přírodních složek - Lava gelu a Lava aktivátoru. Tyto složky se umístí do mušle a chemickým procesem (do 5 minut) vzniká dlouhodobé teplo v rozmezí 38-55stC, až 90 minut. Mušle, nebo-li lastury, jsou vápenaté schránky mořských měkkýšů. Domorodci je opracovávají, vybrušují a leští do úplné hladkosti povrchu. Každá lastura je originální a jedinečná svojí velikostí i tvarem.


Provádí:
Mrkus Luboš, tel.: 605 289 420