Dornova metoda

30.09.2019

Délka 60 minut. Jedná se o jemnou a šetrnou manuální terapii, jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků a především samotné příčiny onemocnění.

Po navracení kloubů a obratlů do původní polohy pacienti pociťují zpravidla okamžitou úlevu se současným zprůchodněním energetických drah.

Tato bezpečná metoda se provádí ve spolupráci s klientem. Při terapii se používá fixace kloubu a působí se jemnými tlaky palců terapeuta. Nedochází k žádným prudkým a nebezpečným pohybům, kterými by mohlo dojít ke zranění klienta.
Tuto metodu vynalezl Dinter Dorn a uvedl tak v praxi používání jednoduchých hmatů, kterými jednoduše, rychle a jemně korigujeme vysunuté obratle, skoliózy, bolavá ramena, kyčle, kolena. Funguje, ale i u dlouhodobých bolestech zad a kloubů a napomáhá tak k odstranění příčiny těchto dlouhodobých bolestí.

Před zahájením první terapie se provádí konzultace s terapeutem ohledně Vašeho zdravotního stavu, tzn. s jakým problémem za terapeutem přicházíte. Tato konzultace je v rámci 60 minutové návštěvy. Při dalších návštěvách proběhne před zahájením terapie konzultace o stavu z předchozí návštěvy (návštěv).


Provádí:
Irena Nováková, tel.: 608 335 921