Čokoládová masáž

29.09.2019

V současné době není v nabídce. Věříme, že brzy bude nová masérka.

Délka 30, 60 minut. Díky této masáži Vás čeká svěží a krásná pokožka. Spojení čokolády a hřejivé masáže přivede vaše smysly k extázi. Zatímco si budou vaše čichové vjemy užívat čokoládového opojení, vaše tělo bude hýčkáno čokoládovým balzámem.

Tato masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení nežádoucích toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Navíc má příznivý vliv na činnost srdce a celkovou detoxikaci. Po čokoládové masáži se budete cítit jako znovuzrození. Svěžest a uvolnění z Vás budou doslova čišit. Čokoláda Vám zajistí skvělý vzhled. Pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Užijte si opravdové hody s čokoládovou masáží.

Čokoládová masáž Lubošem Mrkusem je prováděna velmi kvalitním čokoládovým olejem. Těžko lze psát o výhodách, či nevýhodách mezi balzámem a olejem. Ale přeci. Balzám více voní, po těle se roztírá teplý a navozuje tak blahodárný pocit tepla, hůře se smývá z pokožky. Olej má méně intenzivní vůni, dobře se roztírá, ale nemůže se předem ohřívat, po masáži není nutné olej smývat z pokožky. U obou variant platí, že je masáž velmi příjemná a užijete si ji, jak od masérky, tak od maséra.


Provádí: