Reference od klientů

Zde uvádíme reference od našich klientů, kteří absolvovali ošetření rázovou vlnou:


Bolel mě loket levé ruky. Na ortopedii mi dvakrát do něj píchli injekci. Ta na nějakou dobu zabrala, ale vždycky se mi to vrátilo. Jsem levák a proto mi to vadilo. Injekci jsem už nevěřila a proto jsem hledala jinou možnost. Kamarád mi řekl o rázovce. Nejblíž byla Perla. Upozornili mě, že z důvodu píchání do lokte už účinnost rázové vlny nemusí být až taková. Ale chtěla jsem to zkusit. Přišla jsem 6x. Překvapilo mě, že už po třetím ošetření jsem cítila úlevu. Jsem moc spokojená a do dneška mě loket nebolí, už je to víc než rok.  Alena V., Praha Hloubětín.


Měla jsem velké bolesti nohy, nemohla jsem chodit v botách na podpatku. Doktor mi řek, že je to ostruha. Doporučil mi rázovou vlnu. Volala jsem do Perly a paní Hliněnská mi vše vysvětlila. Ze začátku to trochu bolelo, ale protože mi už první ošetření pomohlo, dochodila jsem všech 5 návštěv. Jsem velmi spokojená. Míla Š, Kersko.


Chtěl bych vám tímto poděkovat za péči, kterou jste mi věnovali díky mým problémům s ostruhou na patě. Díky rázovým vlnám už mohu bez problémů chodit. Shrnutí: perfektní péče, skvělý personál i prostředí, skvělá pomoc. Ještě jednou děkuji. Vlasta, Slaný.


Od října 2020 trpím velkými bolestmi v oblasti pravé kyčle. Po návštěvě ortopeda mi byla diagnostikována bursitida v oblasti pravé kyčle. Byla mi aplikována injekce kortikoidů a jiných léčebných látek. Bohužel to nezabralo a ani klasická rehabilitaci pomocí magnetů a elektroléčby. Byla mi doporučena léčba rázovou vlnou, vzhledem k rozsáhlosti a délce bolestí (11 měsíců). Začala jsem navštěvovat rehabilitace - rázovou vlnu u paní Hliněnské. Ze začátku se bolestivost zhoršila, byla jsem na to upozorněna. Vše mi bylo vysvětleno, co bude následovat v léčebném postupu. Mohu doporučit léčbu, mám již po 5 návštěvě a kyčel už skoro necítím. Léčba není příjemná, ze začátku dosti bolestivá, ale postupně jak se dává vše do pořádku je bolestivost léčby na ústupu. Mohu jen doporučit tuto léčbu, rozhodně je to účinnější než klasická rehabilitace. Moc děkuji paní Hliněnské za přátelský a zároveň profesionální přístup. Slávka Drštková, Brandýs nad Labem