Autogenní trénink

Autogenní trenink.Autogenní trénink slouží k relaxaci. Může také pomoci k lepšímu usínání. Jeho základem je, že se naučíte uvést sami sebe do relaxačního stavu, ve kterém se můžete věnovat sami sobě nebo se odebrat na cestu do fantazie.

Autogenní trénink vychází z hypnózy. Metodu vyvinul berlínský neurolog a psychiatr Johannes Heinrich Schultz, který byl úspěšný při léčbě hypnózou a tento trénink vyvinul pro své pacienty, aby si mohli pomoci sami. Podstatou je naučit se zrelaxovat během krátkého okamžiku ve dne a nabrat nové síly nebo si pomoci při spánkových problémech. Dají se tím také řešit různé psychosomatické obtíže.

Pro to, abyste se naučili sami sebe uvést do celkového relaxačního stavu, je potřeba alespoň 7 návštěv po dobu 7 týdnů a mezi návštěvami trénovat. Při jedné návštěvě je možné zažít něco na způsob řízené relaxace, ponoření se do sebe a vyzkoušení si, co to autogenní trénink je. Případně si můžete relaxaci nahrát a nahrávku používat pro své uvolnění v případě potřeby.

Co s sebou:

  • volné pohodlné a teplé oblečení, teplé ponožky
  • zápisník a tužku

Případně:

  • nahrávací zařízení, stačí chytrý mobilní telefon

Předpoklady:

  • připravenost trénovat autogenní trénink vždy následující týden po proběhlé hodině

Provádí:
Ing. Zachová Zuzana, MAS, tel.: 605 250 272

Ceník terapií

Autogenní trénink

14.11.2018 12:16
Autogenní trénink
individuální - cena pro 1 nebo 2 osoby na 50 minut 600,-
skupinová - kurz pro 5 - 12 osob na 50 minut (1 setkání) 130,- / os
skupinová - dítě od 8 let v doprovodu platícího rodinného příslušníka 70,- / dítě

Skupinový kurz je otevřen v případě zájmu 5 osob a více. Minimální počet setkání pro naučení se autogennímu tréninku je 7.

Autogenní trénink ukázky a certifikát


Partneři webu.

www budfit.info