Arteterapie pro veřejnost

Arteterapie - z mého života.Arteterapie v mém podání je odpočinek výtvarnou tvorbou případně prožitkové malování. Při arteterapiích se pracuje s terapeutickou hlínou, malbou a nebo s obojím. Může se také propojit s intuitivním tancem, poslechem hudby, aromaty a s dalšími podněty.

Sama výtvarná činnost přináší radost a arteterapeutická výtvarná tvorba pracuje ještě s Vašimi pocity. Snažím se Vás naladit určitým způsobem a umožnit Vám tyto pocity prožít.

Arteterapie je vhodná pro odpočinek, rozvoj kreativity, prožitkové malování, získání radosti ze života, jako prevence syndromu vyhoření a v případě, že již máte syndrom vyhoření, může Vám pomoci se z něj dostat.

V arteterapeutické tvorbě nejde o výsledek, ale o proces. Není potřeba, abyste byli malíři. Jde o potěšení z tvorby samotné. Při arteterapii nehodnotíme výsledek, ale proces tvorby. Jak jste se u toho cítili. Jaké pocity při tvorbě vznikly. Jaké vzpomínky... Výtvarná díla rovněž neinterpretuje nikdo jiný než Vy sami. Během arteterapeutického malování si užíváme stav ponoření se do malby a řešíme pouze vlastní pocity a radost z tvorby.

Pokud máte málo zkušeností s malbou, nemělo by Vám to bránit se o výtvarné vyjádření pokusit. Budu tu s Vámi.

Pokud jste malíři, můžete zažít jiný druh práce, kdy se obrazy vynoří z Vašeho nitra díky řízené relaxaci, imaginaci nebo jiné práci k navození pocitů a atmosféry. Vznikají tak zajímavé abstraktní obrazy, které při obvyklé práci nevytvoříte.

Co s sebou:

  • oblečení vhodné na práci s hlínou a barvami

Předpoklady:

  • chuť něco tvořit nezávisle na tom, jaké znalosti a dovednosti máte
  • chcete zkusit něco nového a těšíte se na to

Provádí:
Ing. Zachová Zuzana, MAS, tel.: 605 250 272

Ceník terapií

Ceník Arteterapie

14.11.2018 11:46
Arteterapie
individuální - cena pro 1 nebo 2 osoby na 60 minut 650,-
skupinová - kurz pro 5 - 12 osob na 1,5 hodiny (1 setkání) 210,- / os
skupinová - dítě od 8 let v doprovodu platícího rodinného příslušníka 120,- / dítě

Skupinový kurz je otevřen v případě zájmu 5 osob a více. 1 skupinové arteterapeutické setkání trvá 1,5 hodiny a počet setkání může být 4 - 12. Počet závisí na programu kurzu, který je právě vypsán nebo Vám jej sdělí lektorka paní Zachová.

Arteterapie ukázky prací z kurzu a certifikát.


Partneři webu.

www budfit.info