Centrum regenerace a zdraví Perla

Kdo jsme a pro koho jsme jej založili

Regenerační centrum Perla (původní název) sdružuje profesní odborníky s letitou praxí v různých oblastech zdraví a péče o tělo i duši. Svým klientům nabízí velké množství masáží, terapií, terapii pijavicí lékařskou, cvičení, kurzy i poradenství.

Jsme centrem zaměřujícím se komplexně na člověka, na jeho potřeby a přání. Všichni spolupracovníci tvoří jeden tým a doporučují klientům (pacientům) nejvhodnější druh masáže či terapie.

Naším společným cílem je komplexní péče a osobní přístup ke klientovi.
Poradíme nejúčinnější terapii či masáž, doporučíme vhodného specialistu.
Naše motto: „Cítit se skvěle na duši i těle”.
Náš cíl: „Na Vaše bolesti odporné, naše znalosti odborné.”

Jednou z aktivit je navazování spolupráce s veřejnými organizacemi Horních Počernic, například Chvalský zámek, Městský úřad, klub seniorů a domov důchodců. Chceme obyvatelům Počernic nabídnout účast na školeních, přednáškách i akcích zaměřených na zdraví a prevenci.

Hlavním cílem našeho centra je spokojenost klientů a pacientů. Děkujeme všem, kteří již naše centrum navštívili a především nás doporučili svým nejbližším a známým z domova, práce i okolí a napsali nám referenci.

 Centrum regenerace a zdraví Perla nabízí:

svým klientům co nejširší pomoc tělu fyzickému i duševnímu. Jsme rádi, když od nás lidé nejrůznějšího věku, odcházejí spokojení a s vírou, že jsme pro ně udělali maximum.

Fyzioterapie v RC-PerlaS centrem spolupracuje několik profesionálních terapeutů i masérů s nabídkou mnoha druhů regeneračních procedur. Od základních regeneračních a relaxačních masáží přes odborné terapie až po speciální techniky.
(na obrázku práce profesionální fyzioterapeutky)

 
Vyberte si přesně co Vám bude nejvíce vyhovovat a kdo Vám bude sympatický, muže či ženu v sekci Náš tým.

Všichni se těšíme na Vaši návštěvu.


Partneři webu.

www budfit.info