Prodej pijavice lékařské

počet pijavic k odběru cena za 1 pijavici v Kč
1 - 100 160,-
101 a více 150,-

Při osobním vyzvednutí platba za pijavičky pouze v hotovosti.
Jde-li o 1. objednávku je nutné vyplnit prohlášení odběratele, viz níže.

Objednávkový formulář je v dolní části této stránky, prosíme vyplnit.

Způsob převzetí / odeslání pijaviček

1) Při vlastním odběru je účtována jen cena pijaviček z tabulky (dáme Vám je do námi dodané skleničky).

2) Při odeslání poštou na dobírku - "Balík do ruky" (dodání do druhého dne), zaplatíte při dodání:
- cenu za počet pijavic dle tabulky. Příklad: 5 pijavic = 5 x 160 = 800,- Kč.
- balné do 59 pijavic = 50,- Kč, od 60 pijavic = 100,- Kč, od 101 pijavic = 150,- Kč
- cenu balíku do ruky na dobírku, dle sazebníku pošty = 190,- Kč
- pojištění dle sazebníku pošty (do 6.000,- Kč v ceně).

Balík odesíláme jen v pondělí, v úterý a ve středu do 14.00 hodin, aby došel druhý den (nejpozději do pátku). Nutné vyzvednout! Pijavičky by ležely přes víkend uzavřené na poště a mohlo by dojít k úhynu z nedostatku vzduchu i nadměrnému teplu v balíku. Za nevyzvednutý balík neneseme odpovědnost, šlo by o Vaši finanční ztrátu.

Vámi uvedené datum (v objednávce) vyzvednutí pijavic v CRaZ Perla nebo odeslání balíku do ruky je pouze orientační. Přesnější datum Vám napíšeme v odpovědi.

Upozornění pro odběratele

Aplikace pijavice lékařské je určena terapeutům, kteří absolvovali kurz hirudoterapie. Před odběrem požadujeme předem zaslat (emailem naskenované) Osvědčení o absolvování kurzu hirudoterapie (jste-li absolventem kurz v CRaZ-Perla, není třeba zasílat).

Pokud objedná pijavičky zdravotnický pracovník nebo laik a chce aplikovat pijavičky sám, je to osobní rozhodnutí. V tomto případě pijavičky zašleme na adresu nebo vydáme osobně v centru na základě Prohlášení odběratele (při osobním vyzvednutí, vyplníte v CRaZ-Perla). Pokud chcete poslat pijavičky poštou, stáhněte si Prohlášení odběratele (PDF soubor), vyplňte (čitelně jméno, vlastnoruční podpis, místo a datum). A naskenované pošlete na naši mailovou adresu (masaze-perla@seznam.cz). Poté Vám budou pijavičky odeslány. Bez vyplněného Prohlášení Vám pijavice lékařské NEPRODÁME (nechceme nést riziko, že si můžete sami ublížit nedostatkem informací). Pokud jste již jednou podepsané Prohlášení odběratele poslali (vyplnili při osobním převzetí), není nutné Prohlášení vyplňovat znovu, platí i pro následující obednávky.

Navrhujeme Vám, pro zvýšení bezpečnosti, absolvovat První odbornou konzultaci (zážitkovou terapii), kde vyladíte všechny zdravotní informace s naší terapeutkou a dozvíte se možná rizika i nebezpečí spojená s aplikací pijavice lékařské. Vyplněním Prohlášení odběratele se vzdáváte dobrovolně První odborné konzultace a nesete veškerá rizika s aplikací pijavice lékařské pouze na sebe.

Pokud se (po absolvování První odborné konzultaci) rozhodnete nadále pro aplikování pijaviček doma, je třeba domluvit jednu návštěvu, po zážitkové terapii, s podáním více pijavic za účasti druhé osoby (naučí se přikládat a odnímat pijavice). Zážitková terapie není první návštěvou, tou se rozumí následující aplikace, která se domluví po absolvování První odborné konzultace. Zakoupíte příslušné množství pijavic a pak již konzultujete s terapeutkou výsledky, či nějaké komplikace mailem. Po telefonu, prosíme, jen velmi akutní případy.

Prosíme Vás, v objednávce, psát ČESKY. Tedy háčky a čárky nad písmeny,
především jméno a adresu. Je to důležité pro správné doručení balíku.

Objednávka pijavice lékařské

Osobní převzetí v CRaZ-Perla, nebo poštou - Balík do ruky - do druhého dne. Vámi níže uvedené datumy jsou orientační. Odeslání nebo osobně je závislé na počtu pijavic a zdali je máme právě "na skladě". Do "Poznámka" nám můžete sdělit informaci, či dotaz.

Partneři webu.

www budfit.info