Za vložení příspěvku moc děkujeme. Pomůžete tak našemu centru ve větší osvětě aplikace pijavice lékařské nejen u laické, ale i odborné veřejnosti (lékaři, zdravotní sestry apod.).

Poznámka: pokud napíšete dotaz jako příspěvek, nemůžeme Vám odpovědět jinak nežli přes Odpovědět. Žádné jiné spojení se nám nezobrazuje.
Pro zdravotní dotazy ke konzultaci, prosím, použijte mail: masaze-perla@seznam.cz.

Napište nám své zkušenosti a výsledky

Pijavice

Katerina | 27.04.2018

Dobrý den.Včera jsem podstoupila aplikaci pijavic na tenisový loket.Aplikace byla bezbolestná.Když Pijavice odpadly asi po 30min.tak mě to hodně krvácelo paní která mě je aplikovala říkala ,že se to stává.Ale asi po dvouch hodinách a po několika obrazech a velkém krvácení bolesti hlavy a studených prstech u ruky a mírné zimníci,jsem šla na pohotovost.Tam na mě koukali co jsem to podstoupila a ještě že jsem přišla prý jsem mohla i vykrvácet.Nakonec mi ranky zašili.To je moje zkušenost ale nikomu to nevyvrácím ,když máte nějakou bolest jako já zkusíte vše.Mějte hezký den

Ivana | 09.01.2015

Pred 4mi dny mi podruhe prilozili pijavice na zanet slachy nad kotnikem. Ackoli me predtim noha temer nebolela, ted je dost otekla a boli me tak, ze na ni nemuzu stoupnout. Ve trislech se mi udelala boule, doufam ze pouze jsko reakce na zanet. Pritom po prvni aplikaci jsem nemela reakci zadnou. Je to normalni? Dekuji

Re:

Luboš Mrkus | 17.03.2015

Byla jste na hirudoterapii v RC-Perla nebo u někoho jiného? Pokud u nás, obraťte se na paní Hliněnskou. Pokud jinde, nemůžeme Vám bohužel zodpovědně odpovědět, neboť neznáme další souvislosti Vaší terapie ani Váš zdravotní stav. Případně nám napište na email.

pijavicky

edita loberova | 13.02.2014

Muj tatinek dlouhodobe trpi velkymy bolestmi nohou, nohy jsou fialove, ted dostal ruzi, je diabetik, picha inzulin.chtela bych se zeptat, jestly by jsme mohly zkusit pijavicky a zda, by to mohlo i v tomto pripade pomoci. Dekuji za odpoved.

Re: pijavicky

Luboš Mrkus | 08.04.2014

Bohužel odpověď není jednoduchá. Je nutná přímá konzultace s terapeutkou. Musí vidět i osobně hovořit s pacientem. Napište nám na email a domluvíme termín. Nemáme na Vás žádné spojení.

křečové žíly

Milena | 09.01.2014

U paní Hliněnské jsem absolovovala léčbu křečových žil terapií pijavičkami. Můžu jen dál doporučit.U mne opadly otoky a bolest nohou.Jen jsem zvědavá jak dlouho to vydrží.Zopakovat léčbu mám po třech měsících.Pijavičky mám doma s tím,že za půl roku je mohu znova přiložit.Mé nohy opravdu nejsou nic hezkého a tak těm potvůrkám plně důvěřuji.Také jsem méně unavena a můj vyšší tlak je také fuč.Škoda jen,že to nehradí z části zdravotní pojištovna. Tímto chci pani Hliněnské také poděkovat za přátelský přístup.

Zázračné pijavičky!

Šárka N. | 28.10.2012

Po komplikované zlomenině a 2 operacích kotníku mi stále několik měsíců přetrvávaly velké bolesti a otoky kotníku. Veškeré možné rehabilitace pomáhaly jen částečně, ale velké bolest stále přetrvávaly.Nemohla jsem se pořádně ani z hluboka nadechnout neboť mi jizvou po operacích projížděla strašná bolest. A tak jsem si na internetu našla léčbu pijavicemi a paní Hliněnskou,která už s nimi nějaký ten rok pracuje, dokáže vše vysvětlit a poradit i po odborné stránce. Již po první aplikaci pijaviček jsem pocítila značnou úlevu. Výrazně mi opadly otoky a hlavně ty příšerné bolesti ustoupily. A noha se začala uvnitř hojit.Neskkutečný zázrak. A každý kdo tomuto nevěřil a jen se potutelně smál,pak koukal na výsledky. Opravdu mohu každému vřele doporučit tuto léčbu. A také bych chtěla poděkovat paní Hliněnské. A myslím si,že by ministerstvo zdravotnictví mělo tuto léčbu schválit!

pijavice

Mgr. Jarmila Cásková | 06.08.2012

Nemám praktické zkušenosti s léčbou přikládáním pijavic, ale vzhledem k tomu, že jsem se vždy podrobně zabývala fyziologií (bývalá vrcholová sportovkyně, absolventka studia TV na UP Olomouc a postgraduálu na FTVS Praha) jsem vždy byla přesvědčena, že určité žilní problémy, problémy krevního oběhu na končetinách, apod. mohou být jednoduše řešeny přiložením pijavic. Stačí se podívat na počet infarktů u mužů a žen v produktivním věku - ženy jsou hodně chráněny tzv. "puštěním žilou" každý měsíc.Já to teď řeším tak, že záměrně nechám krvácet např. bodnutí hmyzem na žíle - musím to ale dezinfikovat - a mrzí mne, že v okolí Brna jsme se v určitých konkrétních místech s pijavicemi běžně setkávali (to jsme jako děti ale moc neprožívali) a v dnešní době je tam zřejmě díky znečištění nenacházím.
Byla bych Vám moc vděčná, kdybyste mi mohli poradit. Jako nynější důchodkyně ale nemám finanční možnosti pro své zdraví,bohužel.
Budu Vám vděčna, jestliže mi odpovíte a poradíte. Díky! Jarmila

pijavka lékařská

Radim Prokop | 20.06.2012

Zajímalo by mě, ze kterého chovu pijavice vykupujete? Není jich totiž (těch legálních) mnoho. Tito živočichové jsou na seznamu chráněných živočichů - v tzv."Červené knize" a jejich umělý chov je přísně kontrolován. Dodnes mám na výrobky z hirudino medicinális ochranou známku a prodávám výrobky s výtažky pijavice lékařské, schválené SZÚ (Dr.Jírovou). Také jsem s jedním profesorem, vedoucím pracovníkem takového podniku, kde se pijavice chovají spolupracoval několik let, proto o tom trošku vím. Rád bych se ale dověděl aktuální informace od vás. Jistě se rád poučím. Může mi někdo odpovědět na mé dotazy? Děkuji. rp.

Re: pijavka lékařská

Luboš Mrkus | 24.02.2013

Máte pravdu. Pijavičky máme z certifikovaných chovů, dodávané přes našeho kolegu ze Slovenska, který má certifikaci, viz náš web v sekci Pijavice lékařská/Certifikace dovozu pijavic.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek


Partneři webu.

www budfit.info