Tradiční thajská masáž

Thajská masérka Khemchart Yodsanga.je starověkým léčitelským uměním. Tradiční thajské masáže jsou známé 2500 let, spojují prvky akupresury a jógy.Tento zcela unikátní systém technik spočívá ve stlačování jednotlivých bodů energetických drah v těle, čímž podporuje samoléčebné pochody. Pomocí těchto masáží se dají řešit i další zdravotní problémy. Při tradiční thajské masáži masérka protáhne všechny části Vašeho těla a Vy pocítíte maximální regeneraci nejen těla, ale i mysli. Naše thajská masérka Vás nebude lámat "v kole" a vyvolávat jen pocit nepřiměřené bolesti. Masérka pracuje s citem a zaměřuje se na zdravotní stránku při masáži. Ukázky z masáží níže.

Provádí:
thajská masérka
Yodsanga Khemchart (Kim) Britská vlajka.
(Pondělí sudé 09.00 - 11.00 hod,
Úterý 09.00 - 11.00 hod)

Tradiční thajská masáž
při které klientovo tělo protlačuji svými prsty, palci, patou, koleny, předloktím či dlaní. Tato masáž zbavuje pocitu únavy, odstraňuje svalové křeče, stimuluje krevní a lymfatický oběh, činí svaly, klouby a šlachy volně ohebné.

Masáž chodidel
Při této masáži provádím pečlivou masáž Vašich chodidel a zad. Po této masáži se budete cítit báječně odpočinuti, plní energie a elánu do dalších dní.

Tradiční olejová masáž
Tato masáž zbavuje pocitu únavy a odstraňuje svalové křeče. Při ní se používá vonného oleje, který uvolní vaše napjaté svaly. Klient/ka je při masáži zahalen/a do příjemné osušky a postupně masírován/a přírodním vonným olejem nebo olejem bez vůně. Výběr druhu olejíčku, který Vám bude právě vyhovovat, máte ve svých pocitech a přáních.

Masáž zad, hlavy, ramen a šíje
Snad nejblahodárnější masáž. Tuto masáž provádím plynulými pohyby, jako při šamponování nasucho, má spíše energetický účinek. Tato relaxační a léčebná masáž je založena na účincích endorfinů, které tělo během masáže uvolňuje.

  • Masáže provádím v provoněné místnosti, osvětlené svíčkami za zvuku tajemné thajské hudby. Masáže se provádí na speciální thajské podložce.
  • Po masáži je vhodné hodně pít, z těla se vyplavují toxiny aktivované při masáži a ty je nutné odstranit z těla přirozenou cestou.
  • Tradiční thajské masáže provádím v oblečení, které vám zapůjčím, případně si můžete přinést své vlastní – volné tričko, volné šortky. Výjimkou je tradiční olejová masáž, kdy jste zahaleni osuškou.
  • Diplom k provádění thajských masáží jsem získala na Wat Po Medical School in Bangkok.

Thajská masáž u pana Mrkuse

je prováděna na pohodlné a měkké žíněnce velikosti 90 x 200 cm. Celá masáž má 4 polohy, na zádech, na levém i pravém boku a na břiše. Cílem masáže je maximální uvolnění se současným protažením určitých partií těla. Masíruje se postupně od dolních končetin zepředu přes ruce, hlavu, šíjové partie s pohyby na uvolnění šíje, samozřejmostí jsou záda s dolními končetinami zezadu a nakonec aktivní protažení celého těla a zad. Vše je prováděno s ohledem na pohybové možnosti klienta. Při masáži jsou masér i klientka oblečeni. Zde doporučujeme přinést s sebou pohodlné tričko a tepláky nebo legíny. Při masáži není použit olej, takže se není třeba bát o zamaštění oblečení. Masáž je pouzev délce 90 minut, kdy dochází k masáži všech partií. Hraje příjemná hudba a atmosféru dolaďují zapálené svíčky. Cena viz tabulka níže: tradiční thajská masáž 90 min.
Masáž je prováděna pouze ženám.

Aktivně pomáhá při:

bolesti, napětí, migréně, ztuhlosti šíje, stresu, podpoře duševní relaxace, úpravě krevního oběhu. problémech s odtokem lymfy.

 

Provádí:
Luboš Mrkus, tel.: 605 289 420, 281 923 531

Ceník masáží

Ceník Tradiční thajská masáž

12.02.2015 12:42
Tradiční thajská masáž, Kim / Mrkus (pouze 90 minut)
v délce 60 minut 650,-
v délce 90 minut 850,-
Masáž chodidel, Kim
v délce 30 minut 399,-
v délce 60 minut 650,-
Tradiční olejová masáž, Kim
v délce 60 minut 850,-
v délce 90 minut 1.099,-
Masáž zad, hlavy,  ramen a šíje, Kim
v délce 30 minut 399,-

Ceny v tabulce jsou uvedené pro jednotlivce. V případě masáže páru (dvěma thajskými masérkami současně, nebo po sobě jdoucí jednou masérkou) je cena dvojnásobná u každého druhu masáže a délky. Párem se rozumí jakákoliv kombinace pohlaví.
Na thajské masáže se nevztahují žádné slevy.


Partneři webu.

www budfit.info