Můžeme Vám pomoci

uvádíme přání našich klientek a klientů do praxe. Většina z Vás chce pomoci se svými problémy, ať už se zády, nohami, anticelulitidou, stresem, psychickými problémy, nadváhou... Avšak najít vhodnou masáž, terapii nebo pomoc v seznamu procedur není jednoduché.
Připravili jsme pro Vás nový odkaz "Můžeme Vám pomoci", kde najdete svůj problém a poté si můžete vybrat vhodné řešení. Každý volí různé techniky pro řešení bolestí a Vy máte možnost najít takovou masáž, terapii apod, která Vám bude vyhovovat.
Stránky jsou v počátečním stadiu a postupně se budou přidávat další specialisté se svými řešeními. Věříme, že se Vám tento nápad zalíbí a budete za takovou pomoc rádi. Neboť mi Vám rádi pomůžeme v souladu se sloganem:

" Na Vaše bolesti odporné, naše znalosti odborné "

Prozatím jsou uvedeny v abecedním seznamy následující problémy:
Anticelulitida, Bolesti zad, Dolní končetiny, Hlava obličej dekolt, Hubnutí, Kojenci a děti, Stres a psychika, Uvolnění a relaxace.

Anticelulitida

Anticelulitida se projevuje především u žen a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než je u mužů. Dále souvisí s hromaděním odpadních látek v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatným odváděním lymfatickým systémem. Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen.

 • Kateřina Hliněnská Vám pomůže pomocí vakuového přístroje, který pomáhá rozbíjet tukové buňky. Přístroj pomocí vakuového efektu (nastavitelná síla podtlaku) jemně nasává pokožku a tím ji masíruje a prokrvuje. Podtlak narušuje tukové buňky, které jsou pak vyplavovány lymfatickým systémem z těla ven. Pokožka se okysličí, prokrví a postupně se zbavuje tukových zásob. Dále používá k zahřátí daných míst odborných hmatů s pomocí speciálních míčků a horkých kamenů.

Bolesti zad

Jistě všichni znáte nepříjemné bolesti šíje, zad a beder. Naši specialisté vám pomohou svými technikami od bolestí. Záleží jen na Vás, jaký způsob pomoci a kterého specialistu si vyberete.

 • Kateřina Hliněnská a Luboš Mrkus provádějí proceduru se společným cílem - odstranit nepříjemné pocity a bolest. Nejdříve proběhne konzultace mezi Vámi s paní Hliněnskou, která Vám navrhne konkrétní způsob pomoci. Ta se může skládat z manipulačních technik, které provádí p. Mrkus a následné terapii Rázovou vlnou nebo Vysokovýkonovým laserem na problematických partiích. Podle závažnosti problému mohou být během procedury přiloženy baňky, použit vakuový přístroj či speciální míčky.

 • Mgr. Veronika Dobrovolská nabízí klasickou masáž zad a šíje, Breussovu masáž, která regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a přináší hlubokou relaxaci, ošetření Trigger pointů - uzlíků v zatuhlém svalu, které způsobují bolest a omezení pohybu, masáž s použitím thajských dřevěných paliček Tok Sen, při které jemným poťukáváním vznikají vibrace uvolňující napětí ve svalech. Při masážích využívá také protahovací tahy s prvkykraniosakrální terapie.

Dolní končetiny

Dovolíme si tvrdit, že chození po nohou je pro nás základem pohybu, chceme-li někam dojít. Málokdo si však uvědomí, že právě dolní končetiny nesou velkou zátěž celého těla a doslova se "hodně nachodí" Tudíž bychom neměli na nohy zapomínat a dopřát jim stejnou, ne-li lepší péči než zádům. Vyberte si Vám nejvhodnější způsob masáže Vašich nohou.

 • Kateřina Hliněnská a Luboš Mrkus pomohou svými manuálními technikami i přístroji od různých projevů i jen náznaků bolesti dolních končetin. Může Vám být provedena ruční masáž celých končetin nebo jen jejichčásti. Od bolesti pomůže Vakuový přístroj (časté křeče), Rázová vlna (chronické potíže, např.: patní ostruha, stažený sval) nebo Vysokovýkonový laser (akutní potíže, např.: natržený sval, otoky, modřiny, úrazy).
 • Mgr. Veronika Dobrovolská Vám nabídne klasickou masáž dolních končetin zezadu i zpředu, uvolnění dolních končetin pomocí paliček Tok Sen s následnou masáží, masáž plosek a lýtek vycházející z thajské masáže se stimulací akupresurních bodů.

Hlava, obličej, dekolt

Ženy většinou trpí na různé bolesti hlavy až po stavy migrény. Pomocí různých technik Vám rádi pomůžeme, abyste se opět zapojily do běžného života bez bolestí a s plnohodnotným spánkem. Vyberte si z nabídky:

 • Luboš Mrkus je oblíbeným specialistou na masáž obličeje a dekoltu. Používá jemné tahy klasické a čínské masáže, které doplňuje speciálním krémem na obličej. Oblast dekoltu promasíruje přírodním kokosovým tukem olejem lisovaným za studena. Zvláště jemné tahy a techniky v oblasti prsních svalů ženám pomohou ke zpevnění, prokrvení a zjemnění pokožky dané oblasti.

Hubnutí

Kdo by nechtěl, pokud možno bez práce a námahy, zhubnout. Snad každý, i když pohyb je k hubnutí velmi doporučovaný. Níže Vám nabízíme alterantivy, kterými Vám můžeme s nadváhou pomoci. Nebo jen upravit postavu a zbavit se faldíků.

 • Luboš Mrkus Vás uloží na profesionální infra podložku BioMat, která, díky své funkci, navodí pocit klasického saunování. Teplo (35-70st C) prostupuje až do hloubky 30 cm a působí jen tam, kde je kontakt s podložkou. Před uložením na podložku Vás zabalíme do speciální igelitové folie kvůli zvýšení pocení a tím rychlejšímu odbourávání tuků. Po proceduře máte možnost se osprchovat.

Kojenci a děti

 • Kateřina Hliněnská je odbornou specialistkou na míčkovou facilitaci Zdeňky Jebavé a na cvičení pomocí Vojtovy metody. Příklady pomoci: správné držení těla, nácvik zdravé chůze, masáže pro uvolnění a proti bolesti bříška, krátkodobý kurz míčkové facilitace zaměřený na odstranění zahleněnosti, dýchacích potíží, úpravy dýchání při astmatu apod. Ve spolupráci s logopedickou poradnou uvolnění a uklidnění dětí a nácvik správného dýchání.

Stres a psychika

Během svého života jistě zažíváte různé stresové a psychické zátěže. Naše specialistky Vám rády pomohou od problémů, které trápí děti i dospělé.

 • Kateřina Hliněnská provádí za pomoci speciální techniky míčkové facilitace uvolnění a uklidnění psychicky nevyzrálých dětí, hyperaktivních dětí a lekavých kojenců.

 • Mgr. Veronika Dobrovolská má dlouholeté zkušenosti s lidmi se speciálními potřebami. Toho využívá při práci s klienty, kteří potřebují citlivý přístup, vlídnost a jemné zacházení. Ze své nabídky masáží vybírá a kombinuje to, co je pro daného klienta vhodné. Věří, že jemný dotek a citlivé naslouchání mají velkou terapeutickou sílu.

Uvolnění a relaxace

K tomuto odkazu se dají napsat romány. Avšak více než slova Vám v našem centru nabízíme skutečné uvolnění psychické i fyzické. Je mnoho způsobů, jak navodit pohodu mysli i těla, od romantické večeře až po nádherný vášnivý sex s milovanou osobou. Takovou škálu Vám nabídnout sice nemůžeme, ale navodit pohodu, klid, uvolnění a skvělý zážitek ano.

 • Luboš Mrkus je vyhledávaným masérem klidových a relaxačních masáží. V rámci masáže nemůže být nic příjemnějšího, než nežli šikovné teplé ruce, příjemná hudba, voňavý olejíček a procítěné tahy na Vašem těle. Z důvodu energetické rovnováhy provádí masáže pouze ženám. Vybrat si můžete ze široké škály masáží, ať už jednotlivých partií nebo celotělové od 60 minut po 150 minut. Vše je na domluvě při objednání, při příchodu nebo během masáže. Příklad masáží: Kokosová, Horké mušle, Pro Venuši, Luxusní pro ženy. Lze se domluvit i na osobní speciální masáži jen pro Vás.

 • Mgr. Veronika Dobrovolská umí navodit hlubokou relaxaci zejména prostřednictvím Breussovy masáže. Práci s energií využívá také při regeneračních a relaxačních masážích.