Regenerační, relaxační, sportovní masáž

Je určena pro všechny, ne jen aktivním sportovcům

Sportovní, regenerační a relaxační masážJsou velmi rozšířené a nejsou zdaleka určeny jen aktivním sportovcům. Celkově slouží k osvěžení a k rychlejšímu odstranění únavy. Jejich další význam je především preventivní, přispívají k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elasticitu. Napomáhají lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Ve sportovní a rekondiční masáži se uplatňují hmaty klasické masáže, ale jejich pořadí a intenzita se modifikují podle cíle masáže. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Velmi účinné jsou například u lidí se sedavým zaměstnáním, které trápí bolesti zad a šíje. Relaxační masáž slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje. Po této masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost, naopak se doporučuje delší odpočinek vleže. Masáže se provádí za pomoci kvalitních masážních a éterických olejů vzájemně namíchaných dle potřeb i přání klienta.
Kontraindikace: rýma, virová, bakteriální či infekční onemocnění, onemocnění srdce, krve, plic.

Upozornění: Fyzioterapeutka BC. Trejbalová tyto druhy masáží NEprovádí.

Provádí:
maséři i masérky CRaZ-Perla (mimo fyzioterapeutky), telefony: v Našem týmu

Doporučujeme

využít spojení prohřátí i hlubokého svalstva (tělo se prohřeje a uvolní svaly do hloubky 15 - 20 cm) na infračervené podložce Bio-Mat (k ceně masáže se připočítává cena času stráveného na podložce, viz odkaz Bio-Mat). Ideální je 30 minut ležet na podložce na zádech a pak 30 minut masáž zad a šíje nebo 30 minut dolní končetiny zezadu (případně obou partií, masáž na 60 minut). Pokud chcete IR podložku + masáž, oznamte toto přání již při objednávání se na masáž. Masáž společně s podložkou provádí Kateřina Hliněnská a Luboš Mrkus.
Upozornění: podložku BioMat máme v centru pouze jednu, nelze ji tedy využít pro dva klienty současně.

Zvláště doporučujeme
Masáž zad a šíje, kterou můžete spojit s masáží dolních končetin je doporučováno nastavení o Masáž obličeje a dekoltu v délce 20 minut.

Ceník masáží

Ceník Sportovní, relaxační, regenerační masáž

27.03.2013 12:41
Regenerační, relaxační, sportovní masáž
30 minut - záda a šíje nebo břicho a hrudník 330,-
45 minut - dolní končetiny - zezadu nebo zepředu 460,-
45 minut - horní končetiny (deltový sval až prsty) 460,-
60 minut - záda + nohy zezadu / výběr partií klientem 590,-
90 minut - záda + nohy zezadu i zepředu / výběr partií klientem 880,-
120 minut - celotělová / výběr partií klientem 1 100,-
140 minut - celotělová / výběr partií klientem + masáž obličeje a dekoltu (20 minut) 1 260,-

Partneři webu.

www budfit.info