Masáž rýžovými, bylinnými a ovocnými měšci

Masáž rýžovými, bylinnými a ovocnými měšci.Tyto 3 masážní techniky dokáží za pomocí jemných doteků, příjemného tepla a vůně plněných měšců dodávat do těla zdraví prospěšné látky, esence a oleje. Původ masáží je ve východní Asii. Zde patří mezi tradiční regenerační a relaxační techniky.
Na  pokožku je nanesen teplý olej a poté následují speciální techniky a tahy měšci, které jsou plněny speciální rýží nebo směsí z bylin nebo ovocem s kořením. Účinky jsou velmi blahodárné a jsou prověřeny mnoha generacemi.
Na každou masáž se připravují nové měšce. Měšce totiž zvlhnou, změknou, prosáknou olejem, čímž jsou pro další použití nemožné.

Masáž rýžovými měšci

Masáž rýžovými měšci.Masáž vychází z ayurvédské medicíny, jsou její součástí a pomocí nich se léčí a regeneruje tělo i duše. Měšce jsou plněny speciální rýží, která se nechá cíleně rozvařit. Poté se měšce naplní, dále se nahřívají a za pomoci olejů se s nimi pojíždí po pokožce. Teplo působí velmi regenerativně a dodává tělu sílu a energii.

Masáž bylinnými měšci

Masáž bylinnými měšci.je technika uvolňující mysl, propojuje sílu přírody s jemnou masáží. Měšce jsou naplněny směsí vybraných bylin a nahřívány v páře. Bylinky vlhkým teplem uvolňují své účinné látky, které se do pokožky dostávají jemnými a cílenými tahy a doteky. Následně bylinné látky přijímá celé tělo a organismus se tak krásně regeneruje.

Masáž ovocnými měšci

Masáž ovocnými měšci.Je ze všech tří masáží nejatraktivnější a svojí neopakovatelnou vůní i účinky nejpůsobivější. Měšce se plní směsí exotického ovoce a aromatického koření. Dále se nahřívají v olejové lázni, kde ovoce změkne a smíchá se s kořením. Jakmile se dosáhne maximálního propojení vůní a esencí přenáší se teplo měšců na pokožku. Jemné doteky, vůně, vzniklé esence a celý rituál vyvolávají neopakovatelnou atmosféru. Masáž je vždy originální, neboť nikdy nenamícháte stejné poměry, ovoce je vždy jiné, dle stupně zralosti a místu dozrávání. Koření má svoji specifickou vůni a nikdy se nedá přesně stejné množství. Ani síla není vždy stejná. Proto ta neopakovatelnost masáže. Jsou jednoduše jedinenčné.

Ceník masáží

Ceník - Masáž rýžovými, bylinnými a ovocnými měšci

26.10.2017 16:42
Masáž rýžovými, bylinnými a ovocnými měšci 60 minut 90 minut
Rýžovými měšci 690,- 890,-
Bylinnými měšci 790,- 1 090,-
Ovocnými měšci 990,- 1 390,-

Ceny jsou uvedeny v Kč.


Partneři webu.

www budfit.info