Kokosová masáž

Masáž vhodná pro citlivou pokožku.

Kokosový tuk k masážím.Neskutečně příjemná a blahodárná masáž, která pokožku omlazuje, hydratuje a navozuje pocit jemnosti při každém dotyku s pokožkou. Citlivé tahy a jemné hmaty doplňují celkový vjem ze spojení čistého kokosového tuku a masáže samostné. Můžete si dopřát masáž částečnou (30 minut) nebo výběr partií (60 minut) s možností masáže obličeje (+ 15 minut). Právě na obličeji pocítíte ihned úlevu a postupné vypínání pokožky, díky kvalitnímu složení čistého, za studena šlehaného, kokosového tuku. V případě současné masáže zad a dolních končetin, je vhodné mít oblečená jen tanga (k dispozici máme pro ženy jednorázová tanga).

Čistý kokosový tuk.K masáži používáme 100% přírodní a velmi kvalitní, za studena šlehaný, kokosový tuk - čistý. Je mnohem kvalitnější nežli samotný olej. Ponechává si více přírodních látek a působí na pokožku mnohem cíleněji. Doporučujeme na velmi citlivou pokožku, která Vám negativně reaguje na krémy, masti a gely. Úžasnou vlastností kokosového tuku je jeho tuhost v běžném stavu. Jakmile se tuk začne vtírat do pokožky, stává se z něj jemný a velmi příjemný olejíček.

Provádí:
Luboš Mrkus, tel.: 605 289 420, 281 923 531

Ceník masáží

Ceník Kokosová masáž

18.01.2017 17:39
Kokosová masáž
v délce 30 minut (část těla po domluvě) 350,-
v délce 30 minut s obličejem (v celkové délce 45 minut) 510,-
v délce 60 minut (části těla po domluvě) 680,-
v délce 60 minut s obličejem 20 min a dekoltem (celkem 80 minut) 840,-
v délce 90 minut s výběrem partií 920,-
v délce 90 minut s obličejem 20 min a dekoltem (celkem 110 minut) 1 080,-

VIP masáže a VIP kokosové masáže.Doporučujeme Vám nové webové stránky VIP masáží a VIP kokosových masáží při nichž zažijete relax, uvolnění a prožitek v jednom dlouhém okamžiku. Můžete vybírat ze 6 druhů VIP masáží a ze 7 druhů VIP kokosových masáží. Každá masáž je svým zaměřením velmi specifická. Při kokosových masážích používáme 7 druhů kokosových tuků šlehaných za studena.

Kliknutím na ikonu webu, budete přesměrováni na web VIP masáží našeho centra.


Partneři webu.

www budfit.info