Horké mušle - rituál Tokoriki

Intuitivní energetická polypónéská masáž.

Masážhorkými mušlemi, rituál Tokoriki.Tento rituál je celosvětovou novinkou a je velmi vyhledáván v různých hotelech, letoviscích nejen u mořských pobřeží. Vy se však díky horkým mušlím můžete na takové letovisko sami přenést v myšlenkách, či ve spánku při rituálu samotném. Zapomeňte na všední starosti a představujte si šumění lastur a mořských vln. To vše Vám přeneseme pomocí horkých mušlí, neboť techniky při samotné masáži napodobují hru vln na mořském pobřeží. Vždyť masáž pochází z exotického tichomoří v oblasti Jižního Pacifiku.

Masáž horkými mušlemi - rituál Tokoriki.Celý rituál probíhá v zatmavené místnosti, s hořícími svíčkami, vůni nám přináší zapálená vonná tyčinka a hraje příjemná relaxační hudba. Celá procedura je plánována na 120 minut. Nejčastěji se rituál provádí na zádech a dolních končetinách s propojením obou partií. Abyste rituál prožili opravdu intenzivně a vnímali jej jako celek je ideální nemít na sobě žádné oblečení, aby tahy mušlemi byly plynulé a mohly volně "klouzat" po Vaší pokožce. Avšak pro případ osobního pocitu, máme k dispozici jednorázová tanga.

Rituál obsahuje:

  • peeling masírovaných partií z mořské soli,
  • relaxačně havajskou masáž masírovaných partií s olejem,
  • masáž horkými mušlemi v délce 60 minut,
  • aplikaci přírodního, za studena lisovaného, kokosového tuku,
  • harmonizující odpočinek na vyhřáté podložce pod přikrývkou.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou proceduru - Rituál Tokoriki z Jižního Pacifiku.

Lastury Lava Shells.Lastury mušlí (Lava Shells) jsou ručně sbírané. Následně opracované, broušené a leštěné do konečné, naprosto hladké podoby. K vytvoření tepla se používá přírodní Lava gel a Lava aplikátor, který se umístí do mušle. Chemickým procesem vzniká teplo v rozmezí 38-55 stC. Samonahřívací technologie dodává teplo cca 90 minut. Aktivně se však využívá 60 minut, neboť poté klesá doba mezi nahřátím a pužitím na pokožce.

Doporučujeme
Tento rituál provádíme také současně ženě a muži v páru. Naše sehranost během rituálu Vám umožní prožít vše, jako kdybyste byl každý sám. Přitom však můžete vnímat blízkost druhé osoby v jedné místnosti. Ideální je, aby masérka masírovala muže a masér ženu z páru. Dochází tak k propojování nejen tepelných energií.

Provádí:
Luboš Mrkus, Kateřina Hliněnská, tel.: 605 289 420, 281 923 531

Ceník masáží

Ceník - Rituál Tokoriki horkými mušlemi

11.09.2017 18:26
Rituál Tokoriki horkými mušlemi
v délce 120 minut - žena nebo muž (cena za osobu) 1 450,-
v délce 120 minut - žena a muž (cena pro pár) 2 790,-

Partneři webu.

www budfit.info