Horké mušle - masáž

Luxusní masáž pro uvolnění těla i mysli.

Masáž horkými mušlemi.Masáž horkými mušlemi je velmi vyhledávanou a jednou z nejžádanějších technik. Teplo v mořských mušlích, nazývaných Lava Shells, se vytváří za pomoci dvou přírodních složek - Lava gelu a Lava aktivátoru. Tyto složky se umístí do mušle a chemickým procesem (do 5 minut) vzniká dlouhodobé teplo v rozmezí 38-55stC, až 90 minut. Mušle, nebo-li lastury, jsou vápenaté schránky mořských měkkýšů. Domorodci je opracovávají, vybrušují a leští do úplné hladkosti povrchu. Každá lastura je originální a jedinečná svojí velikostí i tvarem.

Specifickým prvkem celé masáže jsou stále hřející mušle, s nimiž jsou prováděny velmi klidové, plynulé a relaxační tahy napodobující hru vln mořského pobřeží.

Doporučuje se v den příchodu na masáž zvýšit pitný režim. Během masáže se totiž tělo aktivně zbavuje usazených toxinů ve svalech a kloubech. Zvýšením přísunu tekutin se z těla, přirozenou cestou, toxiny vyplaví. Dále aktivní prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti masírovaných partií.

Masáž horkými mušlemi.Ideální čas masáže je 60 minut. Je to čas aktivního tepla mušlí, kdy působí nejintenzivněji. Masáž se provádí na masážním lůžku a nejvíce využívané jsou partie šíje, zad, dolních končetin s celkovým propojením těchto partií. Ideální je nemít na sobě žádné oblečení. V případě osobního pocitu, Vám poskytneme jednorázová tanga. Používá se totiž větší množství oleje a neradi bychom Vám umastili osobní prádlo.

Doporučujeme
Tuto masáž provádíme také současně ženě a muži v páru. Naše sehranost během masáže Vám umožní prožít vše, jako kdybyste byl každý sám. Přitom však můžete vnímat blízkost druhé osoby v jedné místnosti. Ideální je, aby masérka masírovala muže a masér ženu z páru. Dochází tak k propojování nejen tepelných energií.

Provádí:
Luboš Mrkus, Kateřina Hliněnská, tel.: 605 289 420, 281 923 531

Ceník masáží

Ceník - Horké mušle masáž

11.09.2017 17:46
Horké mušle - masáž
v délce 60 minut - žena nebo muž (cena za osobu) 990,-
v délce 60 minut - žena a muž (cena za pár) 1.890,-

Partneři webu.

www budfit.info