Typologie osobnosti

18.09.2019

Délka 90 minut. Máte zájem lépe poznát sám sebe? Být úspěšný při vyjednávání a zvládat běžnou komunikaci? Naučit se číst lidi a poznávat jejich chování? Moje hodiny jsou více zaměřené na Vás, na vaši osobnost.

Čínský astrotyp

Pomůže poznat a pochopit, s jakými předpoklady jsme přišly na svět. Princip spočívá v tom, že člověk a jeho působení je rozděleno do několika úrovní: mentální, intelektuální, duchovní, síly a emocí, komunikace a fyzické. Odhalí energetickou podstatu jedince a je nástrojem, díky kterému máte možnost lépe porozumět sobě samým.

Duchovní numerologie

Je ideálním doplňkem osobnostního i duchovního poradenství, jelikož napomáhá k sebepřijetí a potažmo k nalezení a pochopení své vlastní cesty. Pomůže osvětlit s jakými dary člověk přišel na svět, jak má působit ve hmotném světě, co ještě nemá zvládnuté, co se má naučit a současně s čísel přečteme, jaký je jeho hlavní duchovní cíl a životní úkol. Používáme při tom čísla, která jsou přečíslením jména a příjmení, datum narození.

Informace potřebné k vypracování osobnostního profilu: jméno a příjmení, datum narození. Vyplňte, prosím, pod ceníkem uvedený Formulář osobního profilu.


Provádí:
Blanka Demčáková, tel.: 604 300 189

Osobní profil: Typologie osobnosti

Informace potřebné k vypracování osobnostního profilu. Získané informace slouží pouze k vypracování Vašeho profilu k typologii osobnosti. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich dat jen pro účely zpracování profilu.