Rituál pěti elementů

22.09.2019

Délka 90 minut. Rituál pěti elementů je propracovaná, mnoha lety praxe ověřená rituální masáž, která využívá techniky blízké jednotlivým elementům podle indické filozofie - země, voda, vzduch, oheň a Akáša.

člověka a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Masíruje se celé tělo zezadu: záda, šíje, hlava, ruce a nohy.

Element ZEMĚ:
- tlaková harmonizující masáž nohou, rukou, zad a šíje, která se provádí přes ručník. Tělo se prokrví a nastartuje se harmonizace energie v těle.

Element VODA:
- olejová masáž kvalitním Bio kokosovým olejem. Tahy této masáže jsou podobné vlnám na moři. Nechte se unášet proudem vody, chvílemi se budete jemně pohupovat na vlnách, chvílemi zažijete bouři, která přejde do zklidnění.

Element VZDUCH:
- jemná masáž vlasové části hlavy, při které se prokrví pokožka, dojde k uvolnění napětí v hlavě, prohloubí se relaxace -"hlava vypne".

Element OHEŇ:
- masáž horkými lávovými kameny. Energetický vrchol masáž.- Celé tělo se prohřeje do hloubky, odstraní se blokády na energetických drahách, tělo prostoupí hluboký pocit tepla a relaxace.

Element AKÁŠA:
- závěrečná klidová fáze s působením energie Prány. Tělo zažívá pocity klidu, míru, vyrovnanosti. V tomto stavu se u člověka mohou dostavovat inspirující momenty, startuje jeho vnitřní moudrost, dochází k probuzení intuice.

Účinek tohoto rituálu se projeví v hlubokém zklidnění, pozitivním naladění a přetrvávajícím pocitu lehkosti. Po zbytek dne je vhodné se věnovat relaxačním aktivitám a plout tak dále na vlně uvolnění a hluboké relaxace.


Provádí:
Irena Nováková, tel.: 608 335 921